Ретроспекция 2005

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Заключена
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Ретроспекция 2005

Мнение от Gab4o » вт яну 03, 2006 14:09

Здравейте ФоРуМцИ,
предлагам ви да направим тук една ретроспекция на изминалата 2005 година в личен план. Който желае нека се похвали или оплаче, или и двете :wink: споделете какво научихте, израстнахте ли духовно от нещо,какво загубихте и т.н
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт яну 03, 2006 16:50

Два пъти повече алкохол от 2004-та , и не помня друго !!!!

Хах, това горе беше базик. Като важно нещо бих сложил това че Минах учебната година ! Скъсах се да скачам от моста в Бургас ! Направих си много нови приятели ! Започнахме сериозна работа със правенето на музика с колегата !

Какво изгубих ? Изгубх морското си свинче и кучето ми, които ги обичах като братя и сестри !

Духовно не се израства за 1 година, то става постоянно !

Какво научих ? The life goes on, and we must live it, no matter how hard is it !!!!
No faith, only the power of will
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет яну 06, 2006 0:19

Ами 2005...мина много бързо....ами ново училище ,зубарски клас....умря ми животинката и тая година не се научих да плувам.
Мирогледа ми се промени доста...Мисля че спрямо другите измининали години тази беше малко по оптимистична...Открих CrossroadBg.com.......
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 10, 2006 19:57

Това е моята ретроспекция:
http://crossroadbg.com/bg/content/view/271/1/

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед яну 15, 2006 22:22

първата половина на 2005 беше непоносимо ужасна. Втората половина беше точно обратното.
Последна промяна от Gab4o на чет фев 02, 2006 0:02, променено общо 1 път.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » нед яну 15, 2006 23:57

през изминалата година наблюдавах как се изменя света около мен.имах по различно светоусешнане.но това не беше моята година.2004 е годината,която никога няма да забравя и се чувствах най-щастлива...
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » вт яну 31, 2006 19:14

През 2005 година пораснах с няколко века като че ли. Промени се изцяло погледът ми върху света, детето в мен отстъпи върховната власт на жената, животът ми вече не е същият.
През 2005 научих много за себе си, осъзнах много грешки, които съм допуснала и които все още допускам, проумях много от желанията си, които до сега бях възприемала погрешно. Като цяло...пораснах :wink:
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

flavy
Тишина
Регистриран: ср фев 01, 2006 1:37

Мнение от flavy » ср фев 01, 2006 2:04

lollabunny написа:През 2005 година пораснах с няколко века като че ли. Промени се изцяло погледът ми върху света, детето в мен отстъпи върховната власт на жената, животът ми вече не е същият.
През 2005 научих много за себе си, осъзнах много грешки, които съм допуснала и които все още допускам, проумях много от желанията си, които до сега бях възприемала погрешно. Като цяло...пораснах :wink:
kolko poznato mi zvu4i...za malko da si pomislq 4e az sum go napisala:)
procesut na tursene e dosta dulug,kat nameri6 e pekano 4uvstvo,samo deto ne se zadurja dulgo
не се подигравай на този който прави крачка назад защото можеби се засеилва

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » ср фев 01, 2006 13:26

flavy, напълно съм съгласна с теб-човек цял живот търси себе си и се опознава. Но ако не беше така, нямаше ли да се отегчаваме от себе си? (тоя фонетик ме озопи сериозно :oops: )
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

flavy
Тишина
Регистриран: ср фев 01, 2006 1:37

Мнение от flavy » ср фев 01, 2006 18:15

:)ми да то това му е интересното..новите неща.колко ми е интересно когато някой каже че ме познава...дали,при положение че на моменти аз не мога да се позная:),да не говорим за последната година
не се подигравай на този който прави крачка назад защото можеби се засеилва

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » чет фев 02, 2006 15:22

lollabunny написа:През 2005 научих много за себе си, осъзнах много грешки, които съм допуснала и които все още допускам, проумях много от желанията си, които до сега бях възприемала погрешно. Като цяло...пораснах :wink:
М..и аз може би.Не мога да кажа,че 2005 беше Моята година.Не,не беше...Не мога да нарека годината своя.Естествено,случиха ми се милиони хубави неща...влязох,в което училище исках...прекарах готино лято...да,беше хубава година.Не,Моята,но хубава...
Yours,
Artemis of the Winged Death

Заключена