Какво мислите за бракът по сметка?

Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Какво мислите за бракът по сметка?

Мнение от Vassil » чет дек 29, 2005 11:14

Какво мислите за бракът по сметка, предбрачни договории т.н?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 29, 2005 17:46

ами поредното извратено нещо, използвано от тъпи материалисти. С две думи: ОТВРАТ Изображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » ср яну 11, 2006 0:57

Много неправилно,неразбираемо за мен...Няма никакъв смисъл - ако се ожениш по сметка,няма да си щастлив,колкото и пари да имаш - тогава защо?
Yours,
Artemis of the Winged Death

dimo
Търсещ
Регистриран: ср юли 14, 2004 0:24
Контакти:

Мнение от dimo » съб яну 14, 2006 4:31

za vseki vlak si ima putnici i vseki sam si reshava da li shte se jeni po smetka ili po lybov.toka si e ot kak svqt svetuva haresvali ni ili ne tova shte si go ima dokuto svqt svetuva ot tuk moje da se trugne kum temata kolko vreme moje da izdurji edin brak i edna lybov kogato ne e materqlno podplaten.a be mislq che ste inteligentni i me razbrahte kakvo iskam da kaja

Пиши на кирилица!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед яну 15, 2006 13:43

dimo никой не оспорва това, че трябват средства. По-скоро се повдига темата когато това е самоцел за човека това да се ожени на средствата... Не съдя хората за това че са избрали този начин-може да не са видели никаква любов. За себе си не го приемам-според мен дори е друга форма на проституция в някои крайности...

dimo
Търсещ
Регистриран: ср юли 14, 2004 0:24
Контакти:

Мнение от dimo » нед мар 12, 2006 2:20

Vassil написа:dimo никой не оспорва това, че трябват средства. По-скоро се повдига темата когато това е самоцел за човека това да се ожени на средствата... Не съдя хората за това че са избрали този начин-може да не са видели никаква любов. За себе си не го приемам-според мен дори е друга форма на проституция в някои крайности...
razni hora razni ideali :P :P :P i koi sum az za da gi sudq ne sudi za da ne budesh suden ilimojebi zub za zub okoza eh kolko e protivorechivo hristqnstvoto to4no kato choveka i negovat dusha :P :P :P

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед мар 12, 2006 14:46

dimo написа:
Vassil написа:dimo никой не оспорва това, че трябват средства. По-скоро се повдига темата когато това е самоцел за човека това да се ожени на средствата... Не съдя хората за това че са избрали този начин-може да не са видели никаква любов. За себе си не го приемам-според мен дори е друга форма на проституция в някои крайности...
razni hora razni ideali :P :P :P i koi sum az za da gi sudq ne sudi za da ne budesh suden ilimojebi zub za zub okoza eh kolko e protivorechivo hristqnstvoto to4no kato choveka i negovat dusha :P :P :P
аз мисля, че тук никой не съди, а само си даваме мнението. :wink:
за мен брак по сметка = човек без принципи и ценности
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » нед мар 12, 2006 15:54

принципно не е казано, че се губи каквото и да е. защото, по сметка, бракът може да предвижда допълнителни развлечения за сърцето.
wb

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет апр 06, 2006 12:08

A, какво мислите за сметката за брак? :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср апр 12, 2006 13:46

Vassil написа:A, какво мислите за сметката за брак? :)
емиии :smt036 една сватба излиза доста скъпо. :D
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб авг 05, 2006 17:12

Black^Dead^Empty^soul

TheUnforgiven написа:
A, какво мислите за сметката за брак? Smile

емиии една сватба излиза доста скъпо. Very Happy
Зависи от сватбата, а не от това колко се обичат. Също така една скъпа сватба няма да направи по-хубаво едно съжителство по сметка без никакво рабирателство затова мисля да направя отделна тема.

Отговори