Споделете!

Пътя се раздели за добро или лошо... Ти по кой пое?
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » нед апр 01, 2007 11:59

Бясна съм....тази вечер трябваше да пътувам с нощния за софия...И изведнъж на всички им изниква работа :smt013 а ме е страх да отида сама с нощния.....е ама щом има желание има и начини :smt066 така че вярвам че вс ще се подреди както трябва :smt031 :smt035
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед апр 01, 2007 14:31

Свърших си системата навреме (във срока поставен от мен). Определено съм доволен от себе си :)

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб апр 07, 2007 19:25

Willow написа:Бясна съм....тази вечер трябваше да пътувам с нощния за софия...И изведнъж на всички им изниква работа :smt013 а ме е страх да отида сама с нощния.....е ама щом има желание има и начини :smt066 така че вярвам че вс ще се подреди както трябва :smt031 :smt035
Защо да те е страх от нощния влак? нищо страшно няма уверявам те - вземи си 1ва класа или спално място и ще пътуваш спокоино, във 2ра е малко по шумно но няма страшно УВЕРЯВАМ ТЕ! Пътувам сам във влаковете от 6 годишен и не съм се загубил, понякога провеждам курсове на тема: как да си намерим място когато от касите казват че няма........
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 08, 2007 12:56

Бе като сме минали на оффф топик да кажем, че във влаковете си е много интересно и от към събеседници и иначе. Едни от най-интересните случки за мен: един ром се опитваше да ми продаде ножове добре че не ги тества :smt045 и случката в която имаше чалга концерт в купето добре че имах слушалки на ушите. По едно време мислех да ги замервам с ябълки - това имах подръка в чантата..

А сега по темата.. Почивам малко или много... Събирам сили за новата седмица и новите предизвикателства.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон апр 09, 2007 18:27

Днес използвах мотика...И дори мисля че беше по правилния начин :smt028
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » ср юни 06, 2007 15:08

Бих могла да напиша цял роман. Снощи се ограничих с две стихотворения :D Мисля, че се влюбвам, ма не съм сигурен :wink: Не, сериозно, незнам какво ми се случва точно, но срещнах най-невероятния човек в досегашния си живот... Незнам, много искам да ви разкажа за него, но не мисля, че това е точното място и време. Ще го напиша и сложа в Творчество :wink: Та така за мен... След малко съм на пиано, от месец не съм ходила, вече нищо не помня :oops:
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср юни 06, 2007 16:14

Нека и аз допринеса с flood . Днес си купих "Ну, погоди" Класикаааа :smt041

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » ср юни 13, 2007 14:40

gorski_, напи ли се? ^^ (no offence)

Аз утре имам важен изпит по английски и се чудя дали мога да науча нещо днес или е по-добре да се излегна и да си четя Агата Кристи на английски :wink:
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет юни 14, 2007 21:39

Много четене съчетано с разни преработки на неща работа по разни проекти. Отдъхнах от сайта (пренасянето) макар да има едно главно да се дооправи макар да не е критично, и да направя архив след това. Спокойно ще мога да добавя нови неща.
С помоща на хора (не ги питах дали може да пише за тях) нещата се стабилизираха по сайта. Дано продължава да се развива и да добавя дълго очакваните изненади освен нещата които се старая регулярно да слагам.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » чет юни 14, 2007 22:53

Днес е най-тъжният ми рожден ден...
Ужасно съм самотна. Гостите ми си тръгнаха още преди да сервирам вечерята... Току що приспах децата и... плаче ми се

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 12:57

Днес разбрах, че ламината в мойта стая гори хубаво... Кучето ми бутна масата, върху масата - наргиленце. Хвърчат въглени. Паркета почна да пуши. Добре, че чешмата е близо. Още по-добре, че майка ми го прие с чувство за хумор;):):)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » пон юни 18, 2007 20:02

Днес малката ми кукличка е болна. Идва при мен, гушка се и казва "Мамо, не ми е добре, направи да ми мине".

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср юни 20, 2007 16:51

Днес беше вторият от трите държавни изпита, които трябва да взема. Вчера беше първият. Съсипана съм, всичко ме боли и имам усещането, че мозъкът ми започва да скърца ако му задам по сложни задачи от "ляв крак, десен крак"... Утре цял ден ще реанимирам и в петък ще е заключителния. Стискайте палци.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » ср юни 20, 2007 17:26

ще си го стисна за твой успех!

палеца де!

kkk
Знаещ

Мнение от kkk » пет юни 29, 2007 6:12

Синът ми си има вече лична карта и международен паспорт! Лелееее! Кога порасна това дете? Миналата година ми беше до рамото, а сега е по-висок от мене... Че то ей утре ще дойде времето, когато ще се пръждоса някъде по света, а сякаш вчера е бил едно безпомощно и беззащитно бебе... А като се замисля, ми те и сестрите му по неговите стъпки - растата без да ме питат искам ли да порастват :wink:

Отговори