Споделете!

Пътя се раздели за добро или лошо... Ти по кой пое?
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб яну 21, 2006 0:52

Eos_f написа:то изобщо кой от нашето поколение не е :lol: имам една приятелка,която обаче не е, но и тя прихвана малко здравословен марзел от мен :P
Според мен има баланс -ако си умен те тресе мързела,ако не си чак толкова умен пък си наваксваш с учене :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » съб яну 21, 2006 1:37

Според мен има баланс -ако си умен те тресе мързела,ако не си чак толкова умен пък си наваксваш с учене :D
наистина има нещо такова.имам един саученик,който си мисли,че опирайки се само на общата си култура,без да чете, може да изкара 6 -да ама не.общата култура не е нещо,което се опира на минала слава,а постоянна трябва да се обогатява.а комплексарите наистина си наваксват с учене, за да си повдигнат самочувствието-било комплекси поради по-малък умствен багаж(но все пак,за да имаш мотивацията да се самоусъваршенстваш и да работиш варху себе си ,изисква точна самооценка-а малко са способни на това)или комплекси породени от не чак толкова приятна външност и т.н.
Последна промяна от Eos_f на чет яну 26, 2006 19:14, променено общо 1 път.
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » съб яну 21, 2006 1:59

Ми и аз съм в природо математическа и през цялото време ми се хилят че задавам глупави въпроси на още по-глупавата даскалка обаче накрая всички двойки и тройки само аз повече ;при цялото старание на учителите да ми пишат слаби оценки,много ме мразят всички. Отношението на учителя е много важно защото оценките са много субективни=>подмазвай се и ще имаш само хубави оценки(край с тройките ти по математика)
имам доста дългогодишен опит в тези работи :wink: и наистина мазна четка-железни врата отваря :) но много зависи и от учителя с какав подход да се отнесем.аз лично прилагам следния метод в повечето случаи-"по-нисък от тревата",седиш си на чинчето и пишеш,отговаряш само котато те питат-с две думи примерно дете(на пръв поглед...и щом учителя изърти глава встрани по време на контролно нада преписване 8) )и после в момент,когато не си пИрфиктен-подаряват на база на създаденото по-рано впечатление 8) просто трябва всеки да има сдържаност и да си знае мярата кое кога да каже
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб яну 21, 2006 15:00

Леле...аз съм бил много зле :D...няма тенденция да почна да се подмазвам на даскалите, най-вече по математика заради няколко сабития в нейния час, в които се държах като простак. :D :D :D
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » нед яну 22, 2006 1:26

Аз на такива места не ходя :) ! Не на ножиците !!!
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон яну 23, 2006 22:36

Подтискащ? Днес ми е един от най-щастливите дни в живота ! Купих си оригинална тениска и DvD на любимата група и разбрах, че до края на седмицата няма да има училище :D
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » пон яну 23, 2006 22:42

а днес на мен ми беше повоче от подтискащ(пак бях почти пред прага на депресия)доста неща ми варвят на опаки.да,наистина ваканцията е хубаво нещо,ама като си помисля,че няма да мога да мрадна от вкъщи следващите няколко дни поради кучешкия студ,дяволите ми хващат...поне си направих контролната по математика 8)
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » вт яну 24, 2006 0:43

Днес беше най-лошият ден в живота ми. Разделих се с момичето което му даваше смисъл.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » нед яну 29, 2006 13:45

Снощи се бях на живо изпълнение на може би най-добрата Блек метал група в България ! Беше просто жестоко ! Имам рани от погото, но на кой му пука....всичко беше яко !
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет фев 03, 2006 22:42

Black^Dead^Empty^soul написа:Оххх, днес се скапах от учене, казвам ви, на границите на възможностите си бях..ужас, но поне всичко мина ок..
аа да пропуснах. една учителка отказа да ме изпита за по-високата оценка, въпреки че беше обещала, а аз се бях скъсала да го уча това..за химия става въпрос...и като се ядосах излезнах и й треснах вратата. Щом се държи така.. егати..още мисля дали да се оплача на директорката
мале и смен стана така по химия в сряда и аз излязох от стаята и бравата ми остана в ръката...обаче не мога да се оплача на никой щото директорката ми е по математика и ме мрази адски много такаче единственото което мога да направя е да забравя...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
NudaVeritas
Новак
Регистриран: чет мар 30, 2006 23:21

Мнение от NudaVeritas » пет мар 31, 2006 17:34

мм интересна тема.. :)

е, днес ми беше прекрасен ден, дано продължи така докрай
след цяла седмица ужасно изтощително учене и оскъдни количества сън днес най-накрая видях почивка, отпуснах се, отдадох се на отдих, което пък събуди поета в мен и след дълга творческа пауза взех че написах едно доста приятно стихотворенийце :)
Мечтаеш ли? - Няма лошо, но няма и смисъл.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » чет апр 06, 2006 18:43

Не мога да спя почти от седмица,а дори не ми се спи,направо кипя от енергия...Толкова ми е весело напоследък...А уш говорят за пролетна умора...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед апр 16, 2006 2:16

Нон-стоп работа съчетана с удоволствие в нашата медия. Понякога идва малко в множко, но почиваме изучаваме човешата психология издивяваме и ние, но се и майтапим взаимно много.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб май 27, 2006 15:12

Абе или Боговете много ме обичат или има няква конспирация...Напоследък нямам време дори да гледам телевизия.Имам чувство,че всичко хубаво се случва на мен...Не се прибирам по цял ден...А снощи въобще не се прибрах...И се прибирам вкъши 2 часа на обяд воняща на бира и водка(не защото съм пила а защото ми изляха няколко бутилки отгоре) и си мисля колко време ще съм наказана,обаче без да ми пука,защото се чувствам прекрасно...И майка ми отваря и ме гледа и аз си мисля "Третата световна наближава",обаче тя ми вика:"Добре ли си прекара?"...
И за капак една много добра приятелка каза,че като свърши училище много често ще идва в Бургас...И аз стоя и се чудя сънувам ли или живота не е чак толкова лош?

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » чет юли 20, 2006 13:34

В началото на лятото с две приятелки си дадохме обещанието това лято да е най-хубавото и да не позволим на нищо и никой да ни развали настроението...И незнам дали си внушавам,но това лято наистина е най,най,най....вълшебното...И аз незнам защо пиша,но...дайте шанс и на вашето лято да е най...(това прозвуча като реклама на търистическа агенция :lol: )

Отговори