Омразата

Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб дек 17, 2005 23:57

Омразата за мен е деструктивно чувство. Някога я изпитвах, но разбрах, че така повече вредя на себе си отколкото на някой друг....

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон дек 19, 2005 15:03

Ами опитах се да мразя баща си обаче все още ми е толкова безразлично за него че дори не го мразя....а щом не мразя него с друг не е възможно да се получи :D :D :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт дек 20, 2005 2:40

Willow
Ами опитах се да мразя баща си обаче все още ми е толкова безразлично за него че дори не го мразя....а щом не мразя него с друг не е възможно да се получи Very Happy Very Happy Very Happy

Е все пак ти е роднина, но винаги може да пробваш и с някой друг...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт дек 20, 2005 13:37

Роднина ми е само биологично...
Другите не заслужават такова отношение
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » ср дек 21, 2005 2:18

Willow написа:Ами опитах се да мразя баща си обаче все още ми е толкова безразлично за него че дори не го мразя....а щом не мразя него с друг не е възможно да се получи

...тази мрачна мисъл е минавала и през моятя глава...още ме боли за всичките сълзи проляти заради неговото отношение към мен...простила съм му отдавна и ми е напълно безразлична неговата линост...единственото, което искам,е да нямам никакви контакти с този човек...но заплащам висока цена за 23те хромозоми,които ми е дал

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср дек 21, 2005 2:38

Eos_f написа:
Willow написа:Ами опитах се да мразя баща си обаче все още ми е толкова безразлично за него че дори не го мразя....а щом не мразя него с друг не е възможно да се получи

...тази мрачна мисъл е минавала и през моятя глава...още ме боли за всичките сълзи проляти заради неговото отношение към мен...простила съм му отдавна и ми е напълно безразлична неговата линост...единственото, което искам,е да нямам никакви контакти с този човек...но заплащам висока цена за 23те хромозоми,които ми е дал

Е,аз незаплащам ниска цена за това,но и не съжалявам за нищо...то всичко се връща рано или късно... :D Но омразата е чувство и е по добре от безразличието което и нищо.

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » ср дек 21, 2005 14:50

Е,аз незаплащам ниска цена за това,но и не съжалявам за нищо...то всичко се връща рано или късно... :D Но омразата е чувство и е по добре от безразличието което и нищо.

и мен ме успокоявя мисълта,че на този свят има поне малко справедливост...той никога нямя да бъде щактлив (ако изобщо някога е бил)с характера ,който притежава...само наранява себе си и най-вече единствения човек ,който го обича(майка му)

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » нед дек 25, 2005 5:09

има и още как :lol: нищо не разбирам от физика,но това поне съм научила:трети закон на Нютон "Всяко действие има равно по големина и противоположно по посока противодействие".този закон се проявява с пълна сила и в дребните ежедневни ситуации даже

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон дек 26, 2005 18:04

Според вас омразата част ли е от любовта и ако да защо?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт май 16, 2006 14:52

Някои имат омраза към предмети, други към действия, трети към хора и т.н. Твоята омраза от кой вид е? Защо мразиш ти и това помага ли по някакъв начин на животът ти?

Отговори