Този път песимистичен нещастен опит...

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед яну 15, 2006 22:06

Genevieve Saint Clair написа:Да,и всички започват да те боготворят само за това,че си измислил нещо толкова разрушаващо :roll:

ами надали някой друг освен болният мозък на един фанатик би те боготворил за такова нещо. аз го казах шегувито. Наистина е трудно да промениш целият свят, но можеш да опиташ. Аз вярвам, че crossroadbg.com е място, което може да промени света.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт яну 17, 2006 13:35

Black^Dead^Empty^soul написа:
Genevieve Saint Clair написа:Да,и всички започват да те боготворят само за това,че си измислил нещо толкова разрушаващо :roll:

ами надали някой друг освен болният мозък на един фанатик би те боготворил за такова нещо. аз го казах шегувито. Наистина е трудно да промениш целият свят, но можеш да опиташ. Аз вярвам, че crossroadbg.com е място, което може да промени света.

Еее,най-накрая някой да сподели мнението ми :D И аз мисля че трудно може да промениш един човек пък да не говорим за света,обаче трудно не значи невъзможно :D И това сайтче може да промени много неща.То ги променя като помага на някой загубен в гората на живота(визирам себе си)да намери своята пътечка...това също е част от промяната
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

........

Мнение от dream_live » пет яну 20, 2006 22:10

Здравеи те. АЗ съм нов във форума но виждам че точно от това съм имал нужда. Място където можеш да излееш всичката омраза, любов и какви ли не чувства изгарящи ни от вътре. Забелязах че тук се разискват всякакви и хората тук имат невероятен стил на писане. Надявам се че сте бъда полезен на другите с някое мое мнение.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.............

Мнение от dream_live » пет яну 20, 2006 22:44

Теа, това което прочетох ме потресе, никога не съм вярвал че съществува човек с мислаене толкова близко по същност до моето собствено. Може би аз не бих го изразил по същия начин, но знам едно - звучи много тривиално, но надеждата е нещото което не ти позволява да се предадеш, нещото което дори да отричаме живее в нас, оръжието което ни помага да се преборим със света около нас.[/b]

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: ........

Мнение от Gab4o » съб яну 21, 2006 1:58

dream_live написа:Здравеи те. АЗ съм нов във форума но виждам че точно от това съм имал нужда. Място където можеш да излееш всичката омраза, любов и какви ли не чувства изгарящи ни от вътре. Забелязах че тук се разискват всякакви и хората тук имат невероятен стил на писане. Надявам се че сте бъда полезен на другите с някое мое мнение.

Здравей, dream_live, Добре Дошъл
радвам се, че форумът ти допада, той наистина е различен и на друго по-високо ниво.Приятно прекарване в http://CrossroadBg.com/ и дано намериш това, което търсиш
:wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

....................

Мнение от dream_live » съб яну 21, 2006 11:14

Много благодаря на всички, най-вече за това че от самото начало обръшат внимание на моето скромно мнение. А иначе вече съм сигурен че точно това съм търсел.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: ....................

Мнение от Gab4o » съб яну 21, 2006 12:43

dream_live написа:Много благодаря на всички, най-вече за това че от самото начало обръшат внимание на моето скромно мнение. А иначе вече съм сигурен че точно това съм търсел.

dream_live
разбира се, че се обръща внимание, тъй като всяко мнение е ценно и допринася по някакъв начин.
:wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт яну 24, 2006 17:30

dream_live добре дошъл и от мен:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

................

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:13

Добре заварил!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 26, 2006 2:55

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ясно е че всеки е добре заварил докато допринася, а не вреди. Моля въздържайте се от тези мнения в бъдеще, ако не на лични съобщения-бих казал че така дори ще развиете по-добри връзки дори да не сте писали във форума.

Отговори