Вашите страхове

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » вт сеп 12, 2006 0:40

скъпо дете животът е преходен на кой 3/4 на кой 1/3 всички ще умрем. Човек не бива да мисли за това защото така неможе да изживее оставащото време пълноценно ;)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт сеп 12, 2006 0:45

youkai написа:страх ме е от староста
найстина изпитвам много силен страх от това как ще се чувствам знаейки че животът ми вече е на 3/4 и края идва
всеки ден преди да си легна си спомням имената на хората които обичам и при мисълта че един ден ще загубя всички и просто ще се изпаря и никога повече няма да мога да живея е това е за мен страха всичко друго е просто като детска приказка.....
мислил ли си за прераждането? вярваш ли в отвъдното?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
youkai
Новак
Регистриран: пон сеп 11, 2006 22:39

Мнение от youkai » вт сеп 12, 2006 1:01

ами не вярвам ама наскоро четох една книга за прераждането и ми се стори доста забавна тема ...
но за жалост нещата не са толкова лесни от сорта на а кво ми дреме даи да се метна под моста нали утре ще се родя президент
всички сме уникални така че загубеното не се връща от къде да знам дали в следващия си живот ще имам толкова красива любов примерно или толкова добри хора окоо мен???
"Сърце ми в полето душа по земята
де че ми бегаш я съм съдбата
Умо ми у пришка език във юмрука
мама ти мръсна ела ми тука!"

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » вт сеп 12, 2006 1:05

и аз ако знаех че в следващия ми живот президент ще се влюби в мене и аз щях да се самоубия :lol:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт сеп 12, 2006 1:06

youkai написа:ами не вярвам ама наскоро четох една книга за прераждането и ми се стори доста забавна тема ...
но за жалост нещата не са толкова лесни от сорта на а кво ми дреме даи да се метна под моста нали утре ще се родя президент
всички сме уникални така че загубеното не се връща от къде да знам дали в следващия си живот ще имам толкова красива любов примерно или толкова добри хора окоо мен???

Разбира се, аз не казвам, че като се преродиш ще си нещо `по-велико` от сега. питах попринцип дали вярваш.
:wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
youkai
Новак
Регистриран: пон сеп 11, 2006 22:39

Мнение от youkai » вт сеп 12, 2006 1:09

не съжалявам
виждам че ти вярваш от сайта ти ама се пак обещавам да попрочета малко и да пусна една тема да си спориме
какво мислиш ? ;)
"Сърце ми в полето душа по земята
де че ми бегаш я съм съдбата
Умо ми у пришка език във юмрука
мама ти мръсна ела ми тука!"

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт сеп 12, 2006 1:11

youkai написа:не съжалявам
виждам че ти вярваш от сайта ти ама се пак обещавам да попрочета малко и да пусна една тема да си спориме
какво мислиш ? ;)
много бих искала сайта да беше мой, но уви - не е. Аз мога само да се радвам, че го открих.
Разбира се, можеш да пускаш теми - нали за това е форума :wink: стига да не се повтарят, заповядай
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пон сеп 18, 2006 0:56

Страх ме е да не остана сам, без приятели :(

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет сеп 22, 2006 20:39

Може да ви отегча с това от което ме е страх в момента но мисля че може да се случи на всеки...
Аз и две момичета сме много близки,по-близки от сестри,винаги сме делели всичко и никога не сме се карали,нито веднъж...Сега обаче растем и се променяме и те двете се отдалечават една от друга...А всичко беше така хубаво и истинско,вярвам ,че нещата ще се оправят,но ме е срах от обратното...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » вт сеп 26, 2006 23:13

Докато не прочетох темата не се бях замисляла всъщност от какво се страхувам винаги съм мислела че няма такова нещо защото по принцип съм доста самоуверена но скоро разбрах че има едно нещо което ме притеснява. Винаги имам навика да търся слабите качества у един човек и винаги изпитвам страх да не би един ден и аз да ги проявявам. Бих го нарекла самокритика. :lol: Голяма глупост защото след като оценяваш това нещо то трудно може да се прехвърли върху теб ама хората сме си странни същества по природа :lol:
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет сеп 28, 2006 18:52

Willow написа:Може да ви отегча с това от което ме е страх в момента но мисля че може да се случи на всеки...
Аз и две момичета сме много близки,по-близки от сестри,винаги сме делели всичко и никога не сме се карали,нито веднъж...Сега обаче растем и се променяме и те двете се отдалечават една от друга...А всичко беше така хубаво и истинско,вярвам ,че нещата ще се оправят,но ме е срах от обратното...
в живота ще губиш много приятели. По-точно хора, които си смятала за такива. Трудно приятелството от детството си остава и се запазва.Това е поради факта както ти каза, че се променяте. В такава възраст сте. Хората се променят цял живот, но сега е основата. Довчера може да сте имали общи интереси и това да ви е събирало, но пораствате. Надявам се приятелството ви да се запази по-дълго, ако може за цял жимвот, но в противен случай не го приемай толкова навътре, запази хубавия спомен и приеми, че хората се променят.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » чет сеп 28, 2006 18:54

Тази вечер чух следното "Благородния човек има претенции първо към себе си, а след това и към другите". Не зная от кой е. Но мисля, че е точно за тази тема. И аз изпитвам страх от самотата, сега не, но в бъдеще........ А времето е толкова кратък миг. Единственото което ми дава подкрепа е настоящото, което се надявам да ми подари нещо хубаво. Говоря по принцип. На всеки му се иска спокойствие и поне грам щастие. Страхувам се от война, от неразбирателство между държави, които при допускане на елементарна грешка може да стане пълна разруха.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет сеп 28, 2006 18:59

simona написа:Тази вечер чух следното "Благородния човек има претенции първо към себе си, а след това и към другите". Не зная от кой е. Но мисля, че е точно за тази тема. И аз изпитвам страх от самотата, сега не, но в бъдеще........ А времето е толкова кратък миг. Единственото което ми дава подкрепа е настоящото, което се надявам да ми подари нещо хубаво. Говоря по принцип. На всеки му се иска спокойствие и поне грам щастие. Страхувам се от война, от неразбирателство между държави, които при допускане на елементарна грешка може да стане пълна разруха.
аз знам, че злото не идва само, а за доброто трябва да вярваш и да се раздаваш. вярвам във възмездието и това, че когато искаш нещо и се бориш за него, го получаваш все някога.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » чет сеп 28, 2006 19:08

Вярвах Габчо и се раздавах, даже повече отколкото трябва. Сега, не че не го правя, но някак си нещата поолегнаха, усетих истината като една от причините да правя добро на тези които заслужават това. Не мога да лицемернича за моя сметка на човек, който иска да ме накара да му служа като куче. Кучето не е звяр, лично аз изпитвам големи симпатии към това животно. Но то понякога може да ти бъде много по-верен приятел, отколкото този който до вчера е бил такъв, а днес те е отблъснал защото се е променил статуса на другия. Животът е вечен кръговрат.............. Никога не се знае какво може да се случи. Всичко става изневиделица. Всъщност може би се отклоних от темата? Извинявай Габчо, но някак си така ми тръгнаха мислите.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет сеп 29, 2006 12:41

simona написа:Вярвах Габчо и се раздавах, даже повече отколкото трябва. Сега, не че не го правя, но някак си нещата поолегнаха, усетих истината като една от причините да правя добро на тези които заслужават това. Не мога да лицемернича за моя сметка на човек, който иска да ме накара да му служа като куче. Кучето не е звяр, лично аз изпитвам големи симпатии към това животно. Но то понякога може да ти бъде много по-верен приятел, отколкото този който до вчера е бил такъв, а днес те е отблъснал защото се е променил статуса на другия. Животът е вечен кръговрат.............. Никога не се знае какво може да се случи. Всичко става изневиделица. Всъщност може би се отклоних от темата? Извинявай Габчо, но някак си така ми тръгнаха мислите.
няма нищо, защо само се извиняваш, прави ми впечатление в много теми. не ми отговаряй, просто няма нужда да се извиняваш за всичко! аз се радвам, че така ти тръгнаха мислите, понеже това е целта на този форум според мен, човек да мисли, разсъждава, говори каквото му е на душата и т.н
по темата
ти казваш, че живота е кръговрат и никога не знаем какво ще ни се случи. така е. но точно `кръговратът` включва възмездието. Понякога сме уморени от компромиси и добрини, хвърлени сякаш на вятъра, но идва моментът, когато всичко придобива смисъл и си даваш сметка, че всяка изстрадана емоция те е довела до даден път.
Изображение
Изображение

Отговори