Вашите страхове

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 09, 2006 13:15

Искате ли да разкажете за някой страх, с който сте се преборили, както и начинът по който сте успели?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 10, 2006 20:08

Страх ме беше да говоря пред хора-първо в една медия започнаха нещата да се оправят, дойде един ден и момента да говоря пред сравнително много хора и с подготовка как ще го казвам и т.н. 2 мин. Върви се оправяй-тук то не беше негативното което се разбира, а направо учебно. Както и да е "скачането в дълбокото" му е майсторлъка понякога.
Страх ме е за близките ми мога да кажа-да не им се случи нещо иначе не мисля нищо по-сериозно поне до момента... но самоизучаване си е добре да се прави. Толкова се отпусна като откровение от мен за това:P

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » нед яну 22, 2006 22:07

Като малък ме беше страх от водата, в смисъл неможех да се науча да плувам защото ме беше страх от дълбокото. Аз имам баба в ендо малко градче на юг пре което минава река Марица. И едно лято бях с приятели на реката да плуват а аз никога не влизах, и тогава един от приятелите ми ме бутна в реката на най-дълбокото място. Първоначално ме обхвана паника която не може да се опише, но след няколко секунди аз усетих че плувам. И така днес вече плувам като торпедо.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 25, 2006 0:31

аз пропуснах да кажа, че малко ме е страх от височини..но го преодолях до голяма степен благодарение на кулата в Софияленд, където съм се качвала около 4-5 пъти :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

............

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:25

Нещото от което ме е страх най-много е да не остана сам. Да преодолея самотата може да ми помогне само един човек , но незнам дали той го иска.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Re: ............

Мнение от Willow » ср яну 25, 2006 13:50

dream_live написа:Нещото от което ме е страх най-много е да не остана сам. Да преодолея самотата може да ми помогне само един човек , но незнам дали той го иска.
Той може да го иска но ако няма чувства към теб кой ще помогне на него(човека)...Постави се и на негово място
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » ср яну 25, 2006 18:00

dream_live написа:Нещото от което ме е страх най-много е да не остана сам. Да преодолея самотата може да ми помогне само един човек , но незнам дали той го иска.
винаги съм се чувствала самотна независимо от приятелите или роднините покрай мен...в сърцето си понякога чувствам голяма пустота...опитвам се да я притъпя с мисълта за всичката любов и красота,с която съм обградена,но това не е достатачно...свикнала съм със самотата и за това не се страхувам от нея...и не вярвам някога да я преодолея или някой да ми помогне за това....
Cogito ergo sum

samoten_kamak
Мярвал се
Регистриран: чет яну 26, 2006 2:51
Контакти:

самотен_камък

Мнение от samoten_kamak » чет яну 26, 2006 3:29

Страх ме от неизвестното, това което ще ми се случи, а аз незнам дали съм готов. Страх ме от момента в които никога няма да се събудя, страх ме е от съзнанието ми на податливостта ми, на самовнушението. Страх ме че ще остана сам, колкото и дори хора да има пред мен дефинирали са се като отделни лица. Странно как се появява той....
What I've felt, what I've known
Sick and tired, I stand alone
Could you be there, 'cause I'm the one who waits for you
Or are you unforgiven too?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 26, 2006 13:26

Eos_f написа:
винаги съм се чувствала самотна независимо от приятелите или роднините покрай мен...в сърцето си понякога чувствам голяма пустота...опитвам се да я притъпя с мисълта за всичката любов и красота,с която съм обградена,но това не е достатачно...свикнала съм със самотата и за това не се страхувам от нея...и не вярвам някога да я преодолея или някой да ми помогне за това....
(

а тази самота може да има и добра страна - да означава, че от никого не си зависела и не зависиш. Че си самостоятелна. Може би това е добре. Така или иначе пожелавам ти да не чувстваш тази пустота някой ден, защото тя не може да се търпи вечно - ще те разруши. Надявам се да намериш твоя оазис в пустинята, но внимавай - оазис, а не мираж :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: самотен_камък

Мнение от Gab4o » чет яну 26, 2006 13:28

samoten_kamak написа:Страх ме от неизвестното, това което ще ми се случи, а аз незнам дали съм готов. Страх ме от момента в които никога няма да се събудя, страх ме е от съзнанието ми на податливостта ми, на самовнушението. Страх ме че ще остана сам, колкото и дори хора да има пред мен дефинирали са се като отделни лица. Странно как се появява той....
е, това да те е страх от неизвестното наистина е страшно. Имам предвид, че това би означавало да живееш в непрекъснато напрежение и неприятно очакване..никой не знае какво ще му се случи. В крайна сметка животът е това, което се случва докато кроим планове..
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет яну 26, 2006 14:28

Аз това, неизвестно, не го намирам като плашещо, а като интересно.
No faith, only the power of will
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет яну 26, 2006 15:12

gorski_ написа:Аз това, неизвестно, не го намирам като плашещо, а като интересно.
Напълно съгласна.Ако знаехме какво ще ни се случи нямаше да я има тръпката да живееш,нямаше да е интересно.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 26, 2006 15:40

да..а и понякога ако не ги е имало лошите неща може би нямаше да стигнем и до някои хубави моменти. ох, дано ме разбрахте :)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.............

Мнение от dream_live » чет яну 26, 2006 16:04

Понякога се струпва лоши и пак лоши неща, но и едно хубаво нещо да ти се случи си даваш сметка че си е струвало да превъзмогнеш лошите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: .............

Мнение от Gab4o » чет яну 26, 2006 16:45

dream_live написа:Понякога се струпва лоши и пак лоши неща, но и едно хубаво нещо да ти се случи си даваш сметка че си е струвало да превъзмогнеш лошите.
да - точно, и при това ще оценим добрите моменти по-реално, на фона на лошите, които сме преживели.
Изображение
Изображение

Отговори