Вашите страхове

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед дек 25, 2005 3:59

gorski_ написа:Аз изпитвам страх от малко, но доста силни неща, примерно че мога да остана сам, без приятели(въпреки че е малко вероятно да се случи) и, сега забравих как се казваше болестта от открити пространства...но просто полудявам ако съм сам на открито...полудявам. Инъчи на страхът гледам като на недостатък и се опитвам да го избегна/пренебрегна.

То и фобията май се води като страх, тъ след купчина кошмари имам фобия от Атомни бомби. На последни случай беше преди 1 месец - седя и играя една игра когато нещо гръмва страшно силно, и аз паниран се обръщам към прозорците и гледам покривите на сградите в очакване да видя удърната вълна как идва....и то беше залез, и хоризонта червен, и щях да припадна от страх че края ще дойде, но така и не дойде, после седях 30 мин на стола и се хилех на самия себе си, изпотен от страх...

Смешно, ама да бяхте на мое място щяхте да изкукате :) .
Не се й съмнявам, че е било страшно..ето виж и моето на пръв поглед изглежда като глупост - нещо безобидно - очите на куклите, а всъщност изпадам в панически страх и поручавам сърцебиене, `засека` ли погледа си с техния..а най-налудничавото е, че смятам, че са живи..

Но искам да ви попитам като подвъпрос - когато гледате HORROR после имате ли чувството, че някой ще ви хване за крака под леглото :D или ще ви се появи труп с размазан череп :D примерно
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » нед дек 25, 2005 15:10

Нали очите са прозорецът към душата. А куклите (най-вероятно) нямат душа, но имат очи и се получава нещо като кръстосване на реалното и нереалното и откачаш...аз така си го обяснявам.

Аз Horror много съм гледал, ама никой филм не ми вправи впечатление. По скоро след някой Психо Трилър изпитвам чуство. че не съм сам. И все пак е трудно да разбереш, че си внушаваш несъществуващото, но без страх неможе :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » нед дек 25, 2005 19:39

една седмица след гледане на horror film се оглеждам преди да вляза в стая:))но всички страхове се пораждат в съзнанието ни.но дори и да осъзнаваме това страховете пак вземат превес.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » нед дек 25, 2005 22:30

Аз много обичам horror-чета ама съм много страхлива и след като гледам такъв филм главата под одеалото и не мърдам...Знам че страховете от тоя тип са нереални ама пак си умирам от страх
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » нед дек 25, 2005 22:32

Кажете някой Horror , че и на мен ми се трепери от страх :)))
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 26, 2005 0:45

Willow написа:Аз много обичам horror-чета ама съм много страхлива и след като гледам такъв филм главата под одеалото и не мърдам...Знам че страховете от тоя тип са нереални ама пак си умирам от страх
леле да ти кажа, реални са си :) наистина съществуват духове, разхождащи се мъртъвци, които не виждаме, а усещаме - някои повече, други по-малко..може би след такъв филм просто ни се изострят сетивата и усещаме реалните заплахи :twisted:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 26, 2005 0:46

gorski_ написа:Кажете някой Horror , че и на мен ми се трепери от страх :)))

мииии последните години се излагат и нищо достатъчно Horror не правят...но все пак нещо `прилично` от този жанр е `SAW` или `Убииствен пъзел`..
има и един от преди години - `Смъртоносен хоризонт`
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » пон дек 26, 2005 1:39

Хех, наскоро имах проблем с нещо като полтъргайст. Беше ма страх 1-2 дена после си викам "Аре бе, ко ше ми казва нещо да дойде да ми го каже, ко ма занимава..." .. поече не се обади :twisted:

Не вярвах в духова и подобни работи, но след подобна случка вече знам, че не съм сам :) .

Мерси за филма, от давна се каня да го гледам, наскоро даже е излязла и втора част, до колкото знам.
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » пон дек 26, 2005 2:11

gorski_ написа:Кажете някой Horror , че и на мен ми се трепери от страх :)))
'The Grudge' :lol:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон дек 26, 2005 2:48

Eos_f

gorski_ написа:
Кажете някой Horror , че и на мен ми се трепери от страх ))

'The Grudge'
Eos_f взе ми го от устата :D

White noise макар да не е много ужас, онзи отгоре направо .отдавна няма нормални готини horror-и

nomorre
Мярвал се
Регистриран: ср дек 28, 2005 23:53

Мнение от nomorre » чет дек 29, 2005 0:14

Мен пък понякога ме е страх от ! Торбалан.Майка ми много ме плашеше с него а един ден преди 14 г ми го покаэа! Всички страхове водят началото си от най ранна детска въэраст убедена съм в това
посей дивите си семена в събота вечер,а в неделя се моли реколтата да е била лоша ( закон на Мърфи)

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет дек 29, 2005 0:28

Аз като бях първи клас горе долу.ме плашеха с баба яга и аз молех дядо ми вечерта да ме пази от нея....ама сега не ме е страх...май
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 29, 2005 0:42

nomorre написа:Мен пък понякога ме е страх от ! Торбалан.Майка ми много ме плашеше с него а един ден преди 14 г ми го покаэа! Всички страхове водят началото си от най ранна детска въэраст убедена съм в това
хех, извинявай че ти е страх, но ми напомни за нещо забавно - песента на Светльо от 5 stars..хих забавна беше..
а по темата..мен никога не са ме плашили с Торбалан или Вълчо например, но пък заплахата, че ще ми спрат ПС винаги е била повече от ефикасна
:lol:
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 29, 2005 10:55

При мен за разлика от брат ми ме плашеше само бой и това, че ще ме пратят в детска педагогическа стая-поне като минавахме покрай нея тъй казваха. За това се сещам. Но виж тия страхове не съм ги почуствал кой знай колко страшно.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » чет дек 29, 2005 17:06

Абе Баба Меца рулз ! Като ти кажат " БАБА МЕЦА ИДВА" и не мое земеш решение :P
Изображение

Отговори