Вашите страхове

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » чет дек 15, 2005 0:15

мен ме е страх от паяци :( един път направо се вцепених,като на една горска слънчева полянка покрита с боровинкови храстчета,по тревата наизлязоха куп такива изчадия

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 15, 2005 1:02

а случвало ли ви се е да се преборите със страха си заради друг по-слаб..например ако сте родител може да имате фобия от паяци или червеи или кой знае какво, но представете си детето ви мъничко плаче мамо/тате ела да убиеш паяка..какво ще правите..ще го размажете..
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » чет дек 15, 2005 23:09

Black^Dead^Empty^soul написа:а случвало ли ви се е да се преборите със страха си заради друг по-слаб..например ако сте родител може да имате фобия от паяци или червеи или кой знае какво, но представете си детето ви мъничко плаче мамо/тате ела да убиеш паяка..какво ще правите..ще го размажете..
все още спадам в групата крещящи"ПАЯЯЯК!!!МАМО,ЕЛА ДА ГО УБИЕШ"....а ако не ме е толкова гнус в дадения момент се саморазправям с него с прахосмукачката :D .но определено ми се е случвало да преодолявам такав дребен страх заради някаква цел.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет дек 16, 2005 0:48

Eos_f написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:а случвало ли ви се е да се преборите със страха си заради друг по-слаб..например ако сте родител може да имате фобия от паяци или червеи или кой знае какво, но представете си детето ви мъничко плаче мамо/тате ела да убиеш паяка..какво ще правите..ще го размажете..
все още спадам в групата крещящи"ПАЯЯЯК!!!МАМО,ЕЛА ДА ГО УБИЕШ"....а ако не ме е толкова гнус в дадения момент се саморазправям с него с прахосмукачката :D .но определено ми се е случвало да преодолявам такав дребен страх заради някаква цел.
и после като чистиш прахосмукачката кво става :lol: :lol: :lol: хах шегувам се.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » пет дек 16, 2005 20:34

и после като чистиш прахосмукачката кво става :lol: :lol: :lol: хах шегувам се.
тогава той ще се е преселил в един по-добър свят :lol:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб дек 17, 2005 18:48

Значи ако са умрели не ви е страх? Има хора които примерно ги страх от змии даже на хартия да е стилилизирано пак не го пипат...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта

Мнение от Eos_f » ср дек 21, 2005 1:20

Vassil написа:Значи ако са умрели не ви е страх? Има хора които примерно ги страх от змии даже на хартия да е стилилизирано пак не го пипат...
може би зависи до колко е развита фобията у дадения човек

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср дек 21, 2005 1:27

Аз имам един страх, с който трудно се справям от малка. Попринцип хората не споделят тези неща, тъй като се опасяват, че може да се използват срещу тях. Но понеже тук се чувствам като у дома си и смятам, че влизат добри хора ще споделя..от малка имам страх от очите на куклите. Често като влезна в стаята и съм забравила, че има играчка, която ме гледа и изтръпвам - умирам от ужас за няколко секунди. Преди решението на проблема беше да ги обръщам наобратно, после седях и ги гледах в очите като смятах, че това ще е вид терапия. Онзи ден неусетно пак обърнах една играчка наопаки..
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » ср дек 21, 2005 1:45

Аз кото бях малка и правех нещо нередно и ги покривах с одеало за да не се научат и те да правят бели :D :D :D
P.S.Тва не е никва фобия ама се сетих и реших да го напиша :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср дек 21, 2005 1:49

Willow написа:Аз кото бях малка и правех нещо нередно и ги покривах с одеало за да не се научат и те да правят бели :D :D :D
P.S.Тва не е никва фобия ама се сетих и реших да го напиша :D

ама кое това? куклите ли?

вметка: а нали сте гледали филми, където куклите палячовци са убиици
:twisted:
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср дек 21, 2005 2:29

Мдам куклите...
Все още ме побиват тръпки от този филм
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср дек 21, 2005 3:38

Willow написа:Мдам куклите...
Все още ме побиват тръпки от този филм

лелиии аз сега се сетих, че имам един палячо близо до кревата, за който се сещам рядко понеже е зад пердето..но сега... :shock: :(

:lol:
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср дек 21, 2005 4:17

Ще ме накараш да си изнеса всички играчки от стаята ей :D :D :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср дек 21, 2005 12:46

Willow написа:Ще ме накараш да си изнеса всички играчки от стаята ей :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ох шегуваме се, обаче за мен е голям ужас..и години се боря с него
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб дек 24, 2005 21:49

Аз изпитвам страх от малко, но доста силни неща, примерно че мога да остана сам, без приятели(въпреки че е малко вероятно да се случи) и, сега забравих как се казваше болестта от открити пространства...но просто полудявам ако съм сам на открито...полудявам. Инъчи на страхът гледам като на недостатък и се опитвам да го избегна/пренебрегна.

То и фобията май се води като страх, тъ след купчина кошмари имам фобия от Атомни бомби. На последни случай беше преди 1 месец - седя и играя една игра когато нещо гръмва страшно силно, и аз паниран се обръщам към прозорците и гледам покривите на сградите в очакване да видя удърната вълна как идва....и то беше залез, и хоризонта червен, и щях да припадна от страх че края ще дойде, но така и не дойде, после седях 30 мин на стола и се хилех на самия себе си, изпотен от страх...

Смешно, ама да бяхте на мое място щяхте да изкукате :) .
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори