С какво ти помогна www.CrossroadBg.com?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

С какво ти помогна www.CrossroadBg.com?

Мнение от Vassil » нед дек 04, 2005 22:22

С какво ти помогна и/или с какво ти навреди www.CrossroadBg.com?
На какво ви научи www.CrossroadBg.com

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср дек 07, 2005 11:32

Хм...помогна ми, определено. Преплитат се мнения във форума, разбирам, че има и хора, които да мислят с тва на раменете си, не само да го украсяват... Иначе сайтчето е хубаво. Блъговете направо ме разтапят, обожавам да чета такива неща... Абе общо взето браво. Четки няма да правя, квото трябва да се знае, се вижда.Успех.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » ср дек 07, 2005 14:14

Този сайт е едно от малкото истински и същевременно стойностнни неща в живота ми.Той ми помога много в търсенето на себе си и на мястото си във вселената.Помага ми да преодолея всеки кръстопът и ми дава надежда,че някога може света да стане едно по-добро място,благодарение на добрите хора които срещам тук,защото вече те са рядкост.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » съб дек 10, 2005 2:44

привлича интересни хора. блъговете - донякъде, но малко като че ли са повлияни от книгите, а аз искам нещо по-свежо.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 10, 2005 3:11

test
привлича интересни хора. блъговете - донякъде, но малко като че ли са повлияни от книгите, а аз искам нещо по-свежо.
От книги?!? Кои книги. Вярно е, че съм срещал някои сходни неща след като съм ги написал в сайта, но чак влияние. С изключение на един Мъжко/женско с малки насочвания от други избявал съм максимално да избягвам връзки с други авторски трудове.
По втората част на изречението ти какво възприемащ като по-свежо?

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » съб дек 10, 2005 3:33

ами не знам, има смисъл, може би, да се обясняват нещата за онези хора, които търсят и по-скоро имат онази нагласа за света като теб. но това направление някак си ми е ясно, то не ме изненадва. а от самия форум, последното, което ми хареса, бе едно мнение на Willow, където тя правеше нещата 'на пук' на себе си. но не искам да отделям никой от форума, всички са много хубави. дори този кенефчо, макар да се занимава с детски работи, вместо да заяви нещо по-решително като позиция.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 10, 2005 3:49

Направления има много, а и не трябва да се приема, че само един начин е правилен. Имам много пътища към върха на планината.

Не можеш да очакваш неземни чудеса без по някакъв начин да си платиш за тях. А за блъговете има една приказка-толкова за без пари, но мисля и че това не може да се нарече малко.

Не са важни само думите, а и делата...

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

абе......

Мнение от BPAHA » съб фев 04, 2006 21:38

Въпроса беше с какво ви помогна
а не кое според вас от къде е взаимствано.
Тая черта на средностатестическия българин дебил е отвратителна

:x
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет фев 17, 2006 14:17

Black^Dead^Empty^soul написа:извинете, но на повечето не ви вярмам - вие убихте всичко, което съм градила и съм си мислела, че съществува. Не мисля, че за вас сайта представлява въобще нещо, видях реакцията ви в първия труден момент...не ви вярвам вече за нищо :smt011 :smt011 :smt011
:smt022
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет фев 17, 2006 16:08

Black^Death^Empty^Soul не забравяй, че всички сме овце. Не трябва овцете да те разочароват. Вярвай в това, в което мислиш, че трябва, и не се интересувай от овчето мнение. Не искам никой да обиждам, щото и аз влизам в тази категория. Това е.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед фев 19, 2006 3:06

Направо да се изкушиш да попиташ:
А с какво ти помогна на сайта? :smt142

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон фев 20, 2006 16:06

на мен с малко уникални на ден
юзър солюсънс:
:smt075
:smt068 :smt026 :smt072
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт фев 21, 2006 1:27

BPAHA
на мен с малко уникални на ден
юзър солюсънс:

Браво, браво откровен отговор, други ще се изявят ли?

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » чет сеп 21, 2006 22:13

Преди всичко,искам да се обърна с извинение към Теа и да и кажа, че не се чувствам овца защото мога да мисля и да се контролирам все пак. Сайта би помогнал на всекиго, стига наистина да вникне в същността на това което се пише. Всеки има свои правила по които се ръководи и си прави собствени изводи. Съгласявам се с Black^Dead^Empty^soul, че едва ли някои от отговорите са верни, защото е интересно да се правиш на по-различен от другите, само и само да си опонент. Но не бих давала съвети на хора които са минали първите 7 години и имат свое виждане по много въпроси. В крайна сметкаа всеки гледа от собствената си камбанария. Колкото и противоречия да има истината е само една, а дали е еднаква за всички това е въпрос. Хората сме различни и понякога това ни сближава. Приятна вечер!!!! Но в интерес на истината, още първия ден тук ми подейства доста тонизиращо, за което ви благодаря!!! :smt122
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет сеп 22, 2006 19:52

Странно но след като прочетох горното мнение на Black^Dead^Empty^soul изникна един въпрос в главата ми(няма нищо общо с мнението ама :smt102 ) ,та въпросът е: Как се променихте от както открихте този сайт?

Отговори