Относно "Блъг"

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » ср яну 18, 2006 19:57

Willow написа:Незнам що ама все си мисля че по-надутите и отраканите имат по-голям шанс...не винаги става като в приказките......
поределено,за да успееш в живота,трябва да си настоятелен и отракан,за да внушиш респект,и да отстояваш позициите си.кажете ми,ако бяхте шеф на някоя фирма,щяхте ли да наемете някой мънкащ си под носа,свит обект,който се притеснява да си каже даже и името или някой,уверен в себе си човек,който знае каво иска в живота и го взема?определено вторият персонаж ще упее винаги,но самочувствието му,разбира се,трябва да е с покритие,иначе става обратен ефект:))))
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 19, 2006 1:21

Eos_f написа:
Willow написа:Незнам що ама все си мисля че по-надутите и отраканите имат по-голям шанс...не винаги става като в приказките......
поределено,за да успееш в живота,трябва да си настоятелен и отракан,за да внушиш респект,и да отстояваш позициите си.кажете ми,ако бяхте шеф на някоя фирма,щяхте ли да наемете някой мънкащ си под носа,свит обект,който се притеснява да си каже даже и името или някой,уверен в себе си човек,който знае каво иска в живота и го взема?определено вторият персонаж ще упее винаги,но самочувствието му,разбира се,трябва да е с покритие,иначе става обратен ефект:))))

аз пък мисля, че нафуканите кретенчета са кръгла нула и това от шефовете идва от много гледане на филми. нищо лично, така смятам. да, знам, че мнението ми е хапливо, но съм се нагледала на големи надувки..какви ти шефове, това са хора които се нагаждат тук-там.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 19, 2006 13:10

Black^Dead^Empty^soul

МнениеПуснато на: 18 Яну 2006 10:21 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Eos_f написа:
Willow написа:
Незнам що ама все си мисля че по-надутите и отраканите имат по-голям шанс...не винаги става като в приказките......

поределено,за да успееш в живота,трябва да си настоятелен и отракан,за да внушиш респект,и да отстояваш позициите си.кажете ми,ако бяхте шеф на някоя фирма,щяхте ли да наемете някой мънкащ си под носа,свит обект,който се притеснява да си каже даже и името или някой,уверен в себе си човек,който знае каво иска в живота и го взема?определено вторият персонаж ще упее винаги,но самочувствието му,разбира се,трябва да е с покритие,иначе става обратен ефектSmile)))

аз пък мисля, че нафуканите кретенчета са кръгла нула и това от шефовете идва от много гледане на филми. нищо лично, така смятам. да, знам, че мнението ми е хапливо, но съм се нагледала на големи надувки..какви ти шефове, това са хора които се нагаждат тук-там.
За един търговси преставител, предприемач или сходни е важно да си пробивен общуващ и т.н. Ти може да си кретенче или не, но това се иска. Ако не си коректен си заминаваш бързо...бързо...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 19, 2006 13:36

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul

МнениеПуснато на: 18 Яну 2006 10:21 pm Заглавие: Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
Eos_f написа:
Willow написа:
Незнам що ама все си мисля че по-надутите и отраканите имат по-голям шанс...не винаги става като в приказките......

поределено,за да успееш в живота,трябва да си настоятелен и отракан,за да внушиш респект,и да отстояваш позициите си.кажете ми,ако бяхте шеф на някоя фирма,щяхте ли да наемете някой мънкащ си под носа,свит обект,който се притеснява да си каже даже и името или някой,уверен в себе си човек,който знае каво иска в живота и го взема?определено вторият персонаж ще упее винаги,но самочувствието му,разбира се,трябва да е с покритие,иначе става обратен ефектSmile)))

За един търговси преставител, предприемач или сходни е важно да си пробивен общуващ и т.н. Ти може да си кретенче или не, но това се иска. Ако не си коректен си заминаваш бързо...бързо...

кой е казал, че като не си нафукан, не си общителен :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед яну 22, 2006 21:12

Нафукан е различно от пробивен. Все пак макар и понякога да са заедно аз имах впредвид пробивността.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср мар 08, 2006 16:18

Ако за да пробия ще трябва да потъпкам принципи, дойстойнство, да предам себе си..е, предпочитам да продавам домати на пазара честно казано. Друг въпрос е, че за любими хора бих направила всичко, само те да са добре.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 16, 2006 2:03

Black^Dead^Empty^soul
Ако за да пробия ще трябва да потъпкам принципи, дойстойнство, да предам себе си..е, предпочитам да продавам домати на пазара честно казано. Друг въпрос е, че за любими хора бих направила всичко, само те да са добре.

:arrow: Следната "сладка" комбинация. Има 1 бр. дете :smt006 и ти продаваш домати на пазара. Връщаш се вкъщи "мамо гладен съм/мамо трябват нови дрехи/мамо искам това и онова е тогава какво. Доколко са силни твоите прицнипи?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 16, 2006 11:34

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul

:arrow: Следната "сладка" комбинация. Има 1 бр. дете :smt006 и ти продаваш домати на пазара. Връщаш се вкъщи "мамо гладен съм/мамо трябват нови дрехи/мамо искам това и онова е тогава какво. Доколко са силни твоите прицнипи?
ами мисля, че ако продавам домати на пазара няма да съм си позволила да родя дете..
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 16, 2006 21:53

Black^Dead^Empty^soul

TheUnforgiven написа:
Цитат:
Black^Dead^Empty^soul

Следната "сладка" комбинация. Има 1 бр. дете и ти продаваш домати на пазара. Връщаш се вкъщи "мамо гладен съм/мамо трябват нови дрехи/мамо искам това и онова е тогава какво. Доколко са силни твоите прицнипи?

ами мисля, че ако продавам домати на пазара няма да съм си позволила да родя дете..

Ако преди това си имала хубава работа, а после се появи детето, а с него и доматите по стечение на обстоятелствата?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт окт 03, 2006 17:23

Блъговете наедряха на една внушителна бройка, но в голяма степен обратна връзка и реакция не се забелязва така, че май няма особена причина да се напъвам да "вадя" нови.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

ехааааааа

Мнение от BPAHA » пет окт 06, 2006 22:38

.
Последна промяна от BPAHA на чет май 31, 2007 18:28, променено общо 1 път.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср окт 11, 2006 2:49

Насила хубост не става. Търсенето определя предлагането, а и малкото които го правят с нищо не индикират да има файда. И въпреки това аз продължавам да пиша макар и по-рядко.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » чет яну 25, 2007 0:32

Изпитание
<V> Дойде момента на голямата битка. Чувстваш че пулса се е покачил много повече над нормалното. Знаеш в този момент, че и да мислиш за бъдещето няма да ти помогне. Миналото е далеч назад безполезно. Съдбата може да послужи само за оправдание в бъдеще, ако се издъниш, ако отделиш енергия за да си мислиш оправданието, вместо да си тук и сега.

Пътя чака и няма да чака дълго няма друг вариант като вече си стъпил.Никое клише не е от полза тук, няма на кого да се облегнеш, а и да искаш помощ всичко протича в този миг и след това няма да го има. Ако имаш късмет логиката ще върши работа(голям късмет ще е), но не ми се вярва. Никоя подготовка няма да ти е достатъчна-имаш сега в момента подготовката. Това е момент който може да си чакал и/или проклинал цял живот (и комбинацията е възможна). Това е миг който си очаквал някога да се случи, но в повечето случаи не сега, а по-късно - утре или по-далеч във времето. Всяко замисляне тук е равно на губене на ценно време, всяко погрешно мнение или движение може да е равно на провал.Няма оправдания като "извън кондиция", няма извинения като "уморен съм" , няма алтернатива като "не мога" .Няма и да пише с големи букви "ИЗПИТ".

Не очаквай да видиш ярка бяла черта от скорошна боя, ти ще я начертаеш за да я видиш след време останала частица от нея в резултат на голямото движение или корозия... </V>

Това е блъгът, който в трудни моменти препрочитам, който ми дава кураж да живея тук и сега. Копирах го целия, защото ми се иска и тези, които не са му обърнали внимание, да го прочетат. Това е моят начин да събудя съществуването си.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет яну 25, 2007 0:46

Знам че е нескромно но се радвам че труда ми е оценен и помагам по някакъв начин и осмисля поставянето на Блъгове в сайта защото ми струват много.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 13:51

Би било тъпо да почна да превъзнасям блъговете. Надали това е, нещото, което искаш да прочетеш. Опитвам се да намеря нещо, което да оборя. Да оборя аргументирано. То и без това май моята роля в този форум се оказа такава - да поставям неудобни теми, често да съм в опозиция само защото изразявам собственото си мнение, а то, както се оказа, често е различно от това на останалите. Това не означава, че страдам от манията да съм различна, както разказва единия блъг. Vassil, признавам си, този път ме хвана натясно. Знаеш, че съм един от първите почитатели на този раздел от сайта, макар реалното ми присъствие да е от скоро.
А да тръгна да разсъждавам...пак ще се наложи да се съглася с твоите мисли. Може би аз бих се изразила по различен начин, с малко по-различни думи, но идеята ще е същата.
В заключение искам да кажа, че те поздравявам. Поздравявам те за това, че не си се отказал от идеята си въпреки спънките, които неминуемо са се появили. Въпреки болката - нали се сещаш какво имам предвид.
Извинете ме, не искам това да се превръща в лично съобщение.
Обещавам да пиша по темата пак. Главата ми неминуемо ще роди още идеи.
Призовавам те да не спираш с блъговете. Хората не ги коментират много, но ти какво очакваш да прочетеш? Да се съгласят? Да те са съгласни, но само биха повторили написаното в блъга. Да не са съгласни? Трудно. Как да обориш истината? Как да кажеш на черното бяло?
Но тези блъгове не трябва да спират. Те са момента, в който се замисляме над неща, за които не отделяме време в ежедневието.
Трудно е да бъдат коментирани. Както е видно и аз успешно избягвам да ги коментирам в писанието си. Най-тържествено обещавам да го направя в близките дни. Ще се погърча, но ще го направя.
Май заключението стана твърде дълго...
Последна промяна от arlina на пон юни 04, 2007 0:21, променено общо 1 път.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Заключена