Относно "Блъг"

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Относно "Блъг"

Мнение от Vassil » чет авг 26, 2004 1:51

Кой блъг ви допада най-много.Защо точно той?

dimo
Търсещ
Регистриран: ср юли 14, 2004 0:24
Контакти:

Мнение от dimo » съб сеп 04, 2004 19:02

ei ami te vsichkite mi haresvat kak da gi opredelq koi po po nai :lol: v vseki namiram po neshto dobre poznato no zabraveno i neshto novo i intiresno za sebe si taka che produljavai smelo napred:)

Vassil
Администратор

Опитай

Мнение от Vassil » ср сеп 08, 2004 17:02

Някога имаше едно радио...(скоро пак ще го има) в кето казваха кажете си вашето мнение."Не ми харесва"-казваха някои.Въпросът беше какво не ви харесва, а те отговаряха "Като цяло".
Това определено не се нарича конструктивна критика знам че можете повече :roll:

dimo
Търсещ
Контакти:

Мнение от dimo » чет сеп 09, 2004 15:56

kato se zamislq ima6 pravo. razbrah te mnogo dobre. obe6tavam da pomislq o6te po temata i da trasna ne6to po- smisleno.eto naprimer tuko 6to prepro4etuh bluga za erarhitq toi mnogo mi haresa za6toto i az mislq taka ne samo ti puki sigorno ne samo nie s teb vinagi e bilo tak .znae6 imalo e epohi v koito obrazovaneto e bilo dostubno samo za muje i bogo izbrani za6to li sega vseki moje da 4ete i pishe/e ve4 po4ti vseki:)/ no kakva polza :) sistemata e razli4na:)

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

обещание

Мнение от BPAHA » пет юли 22, 2005 23:00

Тоя dimo като гледам датата направо си е спазил обещанието да напише нещо по-смислено.
Предполагам не е измислил и се е отеглил? :arrow:
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

dimo
Търсещ
Контакти:

Re: обещание

Мнение от dimo » пет юли 29, 2005 22:13

[quote="BPAHA"]Тоя dimo като гледам датата направо си е спазил обещанието да напише нещо по-смислено.
Предполагам не е измислил и се е отеглил? :arrow:[/quot

Понякога мълчанието казва много повече и от думите. :roll:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

ами,

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 13:39

лелелелелелелел как може точно тази тема да е така замряла бе хора?!? лелелеел
искам да кажа за Блъг, че планирам да пусна най-подробна тема за всеки един блъг, но просто ще ми трябват минимум 6 часа(и пак няма да мога да изкажа всичко, блъговете са неописуеми)..затова по-бавничко става ..а тук като обобщаващо мнение за тях мога да кажа, че един друг се конкурират :wink: ми как да кажеш кой е `най-хубав`,`най-смислен` и т.н...не е възможно..всеки идин блъг е отделна, безкрайна и сложна вселена..аз уважавам блъговете.. вече ще станат много повторения, но пак ще кажа - за мен сайта е като жив човек и му викам cross :) и като чета блъговете все едно си говоря с cross и разискваме теми. Да знаете, че този прекрасен сайт го чака голямо бъдеще!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб ное 26, 2005 1:54

Няма нужда да обсъждате блъговете.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 26, 2005 2:02

е нали за това е секцията?! :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб ное 26, 2005 2:03

Ми може да давате предложения, пък и отговорих леко риторично да видим какво ще анализирата хахаха

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 26, 2005 2:06

оо има има какво...ще видиш като изпиша едно километражно мнение дето ще ти омръзне да го четеш даже :lol:

а сега сериозно, заслужава си най-малкото хората да се замислят над блъговете ти. те са...нямам думи..живи са
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 14:34

Не само са живи ами и ни казват толкова много :D Добре ще е да има "най-подробна тема за всеки един блъг" както казва Black^Dead^Empty^soul ,защото всеки тълкува различните блъгове различно и ще е интересно да разберем и за други тълкования освен нашето :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб ное 26, 2005 19:41

Какво ли е искал да каже пустия му автор 8). Ееех часове по литература... :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 4:13

Vassil написа:Какво ли е искал да каже пустия му автор 8). Ееех часове по литература... :D

забелязала съм, че когато хората анализират някаква творба, обикновено измислят какви ли не неща, които автора си е нямал и понятие да предаде в творбата :D но точно, че всеки си тълкува различно. Още веднъж - БРАВО за блъговете! толкова ми харесват, че съм си ги разпечатила и залепила в една тетрадка...но май съм ти казвала за това.. :D
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон ное 28, 2005 14:18

Това за тетрадката е чудесна идея... :D Аз така правя с текстове на любими песни :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Заключена