обичам я какво да направя да не се разделяме

Отговори
erolchy
Мярвал се
Регистриран: ср авг 11, 2010 12:00

обичам я какво да направя да не се разделяме

Мнение от erolchy » чет авг 12, 2010 23:00

обичам я, но тя иска да се разделим, бяхме около 4г заедно, разделяли сме се за малко но сме се събирали пак, не искам всичко да сваршва, каво да направя, не искам да се разделяме нито да я забравям

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: обичам я какво да направя да не се разделяме

Мнение от Gab4o » пет авг 13, 2010 14:37

erolchy написа:обичам я, но тя иска да се разделим, бяхме около 4г заедно, разделяли сме се за малко но сме се събирали пак, не искам всичко да сваршва, каво да направя, не искам да се разделяме нито да я забравям

Хей, дай повече инфо за твоя проблем. Защо иска да се разделите? А ако не искаш - просто говори с нея и й кажи как се чувстваш, вижте дали причините за раздялата са основателни, макар че когато двама души наистина се обичат, нищо не може да ги раздели
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

erolchy
Мярвал се

Мнение от erolchy » пет авг 13, 2010 17:55

ми, винаги когато сме се разделяли причината е била една, казвами че няма са6тите чуства както преди, а сега дори ми казва че не сам бил са6тият като преди сяка6 го нямало онова което я е задаржало при мен...

erolchy
Мярвал се

Мнение от erolchy » пет авг 20, 2010 23:55

и все пак някои може ли да помогне,междо другото са6то ми каза че е приварзана кам мен и искала да ми даде 6анс да я спечеля апак се даржи студено кам мен :(

erolchy
Мярвал се

Мнение от erolchy » съб сеп 04, 2010 14:00

мерси много тя ме остави, бахти тапия форум........

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед сеп 05, 2010 9:46

Хубавото на неодушевените неща, на интернет анонимноста и на липсата на изявено собствено мнение е че можеш лесно да обвиниш друг, че е глупав и виновен за проблемите ти. За тези укори на мен и на форума като система му е все тая, обаче важно е какво произтича за теб. Дали ще размислиш върху поведението ти довело до тези последствия (защото са виновни и двете страни в една връзка) и да не го допускаш в бъдеще. Иначе винаги можем да обвиняваме другите, че са ни виновни без да поемаме отговорността за действията си.
Със здраве и успех.

erolchy
Мярвал се

Мнение от erolchy » пон сеп 06, 2010 18:08

nqmam flex tape/ ne vi obvinqvam 4e me ostavi a 4e mi obarnahte vnimanie edva kogato vi kazah 4e foruma e tap :(.........

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон сеп 06, 2010 23:54

Виж това, че нямаш flex type е все тая (долу има бутон за кирилица който е сложен за такива случаи като твоя).
По темата. Как очакваш човече да ти помогнем.Gab4o те е попитала за подробности, а ти не си и казал. Дори и да беше казал, общо взето и форума и ти си бил пред свършен факт щом се е стигнало до този преломен момент. Не знаем каква е била причината, а ти перфектно знаеш че може да са стотици и хиляди. Ето ти няколко:
Може да си се издънил някъде може да не си.
Може да е искала да и обърнеш внимание,
може да се е правила на интересна,
може да е обичала само себе си,
може да си и омръзнал
може да е срещнала друг и просто дипломатично да те разкара
всичко може да е..

Е? Знаеш ли колко книги има издадени само по тая тема, и пак само биха ти дали насоки, но не и да решат вместо теб. А ти искаш с общи приказки да получиш специфичен отговор. Какъвто е въпроса ти такъв ще е и отговора. С каквото отношение се отнасяш към форума такова ще и получаваш от мен персонално. Ако пишеш с кирилица и 4 и 6 вместо букви ще трия мненията ти и ще кажа да пишеш на кирилица.
Ще ти дам един съвет (не е приятелски защото не сме приятели), но е съвет. За да можеш да обичаш, преди всичко трябва да обичаш себе си (не говоря за егоизъм), да откриеш положителните и отрицателните качества в себе си, да преразгледаш гледната си точка и тази на хората около теб. И още да се научиш да създаваш, да помагаш на останалите и и. Приеми го като част от субективен съвет.
Този форум може да ти помогне както и сайта. Този форум може да бъде много повърхностен, но може да бъде и много задълбочен, зависи от възприятията ти, от отношението ти спрямо него. Ако останеш си добре дошъл, ако пишеш на кирилица, но ако си дошъл за да зададеш единият си въпрос и да не се вясваш повече ти пожелавам лек път нататък.
Този път изборът е твой.

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » вт сеп 14, 2010 22:30

Странно звучат претенциите към форума.

История в едно изречение. Разочарование, желание за раздяла и усилие връзката да се съхрани! Какви са мотивите обаче - не става ясно...

Приятелю, как да ти помогнем? Попитай себе си защо момичето си отива. Къде са чувствата? Има ли любов? Това е проблемът. Когато любовта ни е напуснала, всички съвети са безмислени.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср сеп 15, 2010 15:01

Това което каза аnahata ме подсети за една приказка:
Когато се обърне каруцата пътища много.

Отговори