Здравейте...

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Отговори
blab
Тишина
Регистриран: нед юли 18, 2010 21:11

Здравейте...

Мнение от blab » нед юли 18, 2010 21:15

Моля ви за малко помощ..
Преди около час бях легнала да поспя. По едно време усетих как нещо със страхотна сила профуча около ухото ми и после се "всмука" в мен. За миг не можех да мръдна главата си от възглавницата,сякаш летях.Не чувствах нищо,сякаш не можех да управлявам собственото си тяло. След това процеса се повтори и накрая "нещото" пак профуча около ухото ми. Изплашена съм. Мисля,че е някакъв вид енергия,но ви моля да ми помогнете и да ми кажете какво би могло да е и дали е опасно.
Благодаря.

vikito
Мярвал се
Регистриран: нед юли 21, 2013 11:34

Re: Здравейте...

Мнение от vikito » вт авг 27, 2013 17:16

Когато човек заспи или започва да заспива има едно състояние на което му забравих името при което мозъка изключва способността да са движим за да може да предотврати наранявания ако сънуваме нещо. Обаче често се случва когато започваме да се събуждаме мозъка да не включва веднага нашите движения и се чувстваме като сковани, колкото и да се мъчим не може нищо да си мръднем дори и да говорим. Хората които имат случки на отвличане от извънземни всъщност точно това им се е случвало :)

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Re: Здравейте...

Мнение от Vassil » чет авг 29, 2013 22:51

vikito, визира предполагам понятието сънна парализа, но след 3 години човека едва ли ще мине да го види, но кой знае.

Отговори