Ах,тези мъже ;(

Отговори
Alice_1234
Тишина
Регистриран: чет юли 01, 2010 10:26

Ах,тези мъже ;(

Мнение от Alice_1234 » чет юли 01, 2010 10:36

Здравейте!Моят проблем е следният..имам приятел от 2 години,смятах,че ми е верен,но преди няколко дни реших да изпитам неговата податливост към неприлични предложения.Той има регистрация в небезизвестен сайт за запознанства и аз си направих регистрация под друго име и самоличност.Писах му съобщение дали е свободен и иска ли да излезем на среща,която да завърши приятно и когато след ден получих обратен отговор,който гласеше "ДА" бях втрещена.Моля посаветвайте ме какво да правя,обичам го,но изневяра не мога да простя! :(

darkoak
Новак
Регистриран: нед окт 11, 2009 1:17

Мнение от darkoak » пет юли 02, 2010 17:52

Ами аз като представител на виновния пол (мъж ее в моя случай момче) Извинявай но няма какво да му прощаваш а и не си сигурна не се ли е усетил въпроса е дали на теб ти стиска да си признаеш. Ако намериш доказателство за друга изневяра вече ще си в правото си да го зарежеш но в твоя случай си си го търсила .

СОРИ ЗА ГАДНИЯ ПРАВОПИС И ИЗПУСНАТИТЕ ЗАПЕТАИ :wink:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед юли 04, 2010 10:35

Чувал съм за такова поведение и при жени и при мъже. Хващане за нов клон преди да е пуснат другия (или пък тук е за еднократни "заигравки"). Все тая... Изводите си ги прави всеки поотделно и най-вече самата ти. Задай си въпросите:
Провокирала ли си с нещо подобно поведение? Излишна ревност, недорегламентирани отношения...?
Какво ще предприемеш? - Ще заровиш глава в пясъка или ще се изправиш пред проблема?
Имало ли е сигнали, които ти си игнорирала подсказващи, че нещо не е както трябва да е?
Иначе го има момента който казва и darkoak. Дали те е усетил и до каква фази си докарала "експеримента"?

Отговори