Много объркана...

Отговори
isthislove
Тишина
Регистриран: пон юни 28, 2010 12:47

Много объркана...

Мнение от isthislove » пон юни 28, 2010 13:02

привет на всички, реших да пиша и аз защото съм отчаяна и ме измъчва едно нещо. Понеже съм от тези момичета, които чакат правилния човек стоях известно време сама, обаче преди няколко месеца се запознах с едно момче в нета, взехме да си пишем на шега(той ми писа пръв), постепенно се опознахме- той ми допадна. Той не е от моя град, но неговият е близко, обаче е студент в трети... И така се случи че един ден се видяхме случайно, но не бях сама и не можахме да си поговорим много. След срещата се сближихме доста пишехме си постоянно, но дойде време той да се върне в неговия град. Не знам дали се е върнал понеже вече рядко се засичаме да си пишем, а стана и някак потаен. Аз го харесвам, но не знам неговите чувства, искам да се видим, искам да му кажа толкова неща, но ме е страх, че ще го изплаша, искам да разбера какво чувства... Моля ви помогнете ми ( аз съм на 19, а той на 20) Мерси на всички, които ще ме посъветват. Чуствам се мн тъжна и мн зле :cry:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт юни 29, 2010 4:14

Здравей, според мен трябва да поговорите, защото само така може да се разберете. А и щом не се виждате често, значи това е начина. Ти си на 19, както разбрах по-горе, затова не виждам причина да те е срам, дискусията е най-доброто решение в такива случаи и не само. Ако може да е лице в лице - най-добре. По-добре го направи, за да не ти е гадно, както казваш. Не знаеш как ще се развият нещата, но ако не говориш с него никога няма да разбереш и може би ще пропуснеш шанса си.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори