Гледни точки

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Отговори
Тя
Тишина
Регистриран: чет фев 25, 2010 12:14

Гледни точки

Мнение от Тя » чет фев 25, 2010 12:40

Здравейте. Чувствам се тъпо, смятам че питането ми е тъпо, но съм зациклила и ми трябва странично мнение, не мога да се ориентирам сама. Не зная дали ви се е случвало, хем знаеш че си прав, но като те убеждават нонстоп че всъщност въобще не си прав и се зачудваш някакси. Казусът: И аз и той имаме семейства, по еднакъв начин зациклили. Запознахме се в нета, не в сайт за запознанства, и двамата сме около четиридесетте, той малко над, аз малко под. Никой от нас не беше изневерявал. Бяхме приятели, много се харесвахме, постепенно започнахме да споделяме, ежедневно и така нататък, позната на всички предполагам история. След около половин година си казахме че се обичаме. Не предприехме никакви конкретни стъпки. Просто се чувахме при всяка възможност. Видяхме се на кафе, само кафе. Живеем в далечни градове. Вече си признахме и че се желаем. Станахме изпечени лъжци в къщи, аз поне. Никой от нас не иска да разваля семейството си. Година и половина след като се запознахме, след много комбинации се видяхме за един уикенд и спахме заедно. Беше страхотно. Продължихме да си говорим за любов и да се чуваме всекидневно. Целта на връзката ни не е сексуална, а по скоро емоционална. Може и да ви е смешно, обаче има такава любов, без планове, без нищо, просто любов. Обаче сега имаме проблем и то голям. Неговата ревност. Чак ми е тъпо да го пиша, като зная на колко сме години и колко тийнейджърски ще прозвуча. Ние играем карти в един сайт, там където се запознахме всъщност. Е проблемът е че той ми ЗАБРАНЯВА да играя карти с други хора освен с него. Казва че не може да издържа да ме гледа с друг. Аз имам много приятели там, познаваме се, виждали сме се, но не може и това е. Това ме вади от кожата, не искам да се разделям с него, но не мога да понеса такова вмешателство и контрол. Имам избор- или се съобразявам с него и сме заедно, или правя каквото си искам, но се разделяме. Искам да чуя мненията ви, но моля, не залитайте към моралната страна на въпроса, няма да ми кажете нищо, което не съм си казала и сама. Благодаря за вниманието!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет фев 25, 2010 20:25

Щом няма да си разваляте семействата, което според мен е отправната точка, значи сте приели в общи линии, че някак си трябва да манипулирате околните. Което за мен означава, че както той се опитва да ви манипулира, така и вие може да му отвърнете.
В крайна сметка в нета може да се представиш и с друго име не е задължително с приятелите си да играете със същото име с което играете с него. Да лъжа си е, но пък щом няма да сте заедно в реалното пространство, то във виртуалното може да си заделяте време за всичките си потребности.
Поне интернет предоставя достатъчно варианти за онези, които искат да се скрият.
Естествено всичко това е нечестно, но пък и ситуацията в която сте попадннали си я бива :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет фев 25, 2010 22:33

Здравейте, извинете ме, но все едно чета мненията на дявола и неговия съветник.
Имаш лбовник, който мноооого обичаш, обаче не искаш да изостяваш мъжа ти - така ти е сигурничко, хубавичко, може би нещата се определят и от финанси, нали? Само не се оправдавай с детето ако има такова. Просто търсиш изгодата. Ти си една прелюбодейница. Като си се влюбила в друг човек - да речем ок. Обаче разведи се, бъди честен и отговорен човек, не прави мъжа си на пълен тъпак и тогава ходи да спиш с друг, па се обичайте колкото искате. Прецакала си всичко в живота си дотук - изграденото, вътрешното и аз ако бях на твое място нямаше да напиша нито едно мнение повече тук конкретно по тази тема и щях да предприема нещо да оправя живота си. Не да искам съвети за ревността на любовника ми wtf бе жено!
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет фев 26, 2010 0:05

Тя, я си отвори очите, както подобава на един човек на твоите години.... Със всяка следваща лъжа наближава момента в които ще те хванат, няма хора лъгали безкрайно.... Отделно ако ти трябва ревност, може да си я намериш в къщи, не е необходимо да я търсиш толкова далеч... Относно секса - сърбяло ви е, ОК почесали сте се..... спрете се навреме преди наистина да нараните семействата си.... и ако не ви пука за половинките ви, помислете за децата си, защото при скандали в къщи страдат най много те....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Тя
Тишина
Регистриран: чет фев 25, 2010 12:14

Мнение от Тя » пет фев 26, 2010 10:48

Здравейте, извинете ме, но все едно чета мненията на дявола и неговия съветник.
Имаш лбовник, който мноооого обичаш, обаче не искаш да изостяваш мъжа ти - така ти е сигурничко, хубавичко, може би нещата се определят и от финанси, нали? Само не се оправдавай с детето ако има такова. Просто търсиш изгодата. Ти си една прелюбодейница. Като си се влюбила в друг човек - да речем ок. Обаче разведи се, бъди честен и отговорен човек, не прави мъжа си на пълен тъпак и тогава ходи да спиш с друг, па се обичайте колкото искате. Прецакала си всичко в живота си дотук - изграденото, вътрешното и аз ако бях на твое място нямаше да напиша нито едно мнение повече тук конкретно по тази тема и щях да предприема нещо да оправя живота си. Не да искам съвети за ревността на любовника ми wtf бе жено!

Добре ЖЕНО! Само една вметка, изгода и финансова страна няма изобщо, в грешка си за това. "Прелюбодейница" не съм, може би прелюбодейца? Може би на стилът ти с изгонване на неудобните ти хора оттук се дължи вялото присъствие на хора в този форум? Измитам се тутакси, няма да цапам повече, извинявам се на всички, хубав ден!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 27, 2010 5:26

Тя написа:Здравейте, извинете ме, но все едно чета мненията на дявола и неговия съветник.

Добре ЖЕНО! Само една вметка, изгода и финансова страна няма изобщо, в грешка си за това. "Прелюбодейница" не съм, може би прелюбодейца? Може би на стилът ти с изгонване на неудобните ти хора оттук се дължи вялото присъствие на хора в този форум? Измитам се тутакси, няма да цапам повече, извинявам се на всички, хубав ден!
Леле, колко съм лоша! Толкова ще ми тежи на съдбата, че изгоних дамата от форума! Не стига, че е толкова нещастна, че любовника, с когото изневерява на мъжа й я ревнува, ами аз я и гоня! Горката, сега никога няма да може да получи съвет за своята тежка съдба! Аз съм много лоша и неграмотна да допълним!
PS: Такива като тебе и на улицата ги гоня и плюя, споко. Беше с цел, а и те видях колко можеш да се опровергаеш. Как ли спиш нощем, жено
:lol:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб фев 27, 2010 11:12

Ако си лъжец трябва да имаш по-добра памет за да подържаш версията си. Една лъжа води несъмнено до друга. Общо взето травиални приказки които се говорят под път и над път. Но ако приемем, че в тях има истина то ще получим и обяснение защо при някои хора нещата се усложняват до неузнаваемост. Сега малко офтопик...

Много ми е смешно когато хора след като не им е потвърдена правотата им почват да казват колко "вяло" се пише във форума, колко лоши са хората тук. Защо тогава сте писали? Да, да, забравих заради вашия единствен проблем след което какво - ами ще си тръгнете. Но дори да приемем, че тук се пише вяло или сме лоши и невъзпитани, толкова форуми има в интернет и места в които да си изспете егото на воля. Като бонус на някои места даже и да сте направили безумни глупости ще ви похвалят и ще ви дават за пример. На добър път. Още една тема за кофата.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб фев 27, 2010 23:20

Между другото ми дойде и още едно обяснение. Жената си дошла с готово мнение на нещата и съвет не е и нужен толкова колкото някой да и се противопостави за да се амбицира още повече (да се навие) за да се възвиси повече в очите си.

Отговори