Помогнете ми ;(

Отговори
vipbaby
Тишина
Регистриран: пон фев 15, 2010 17:21

Помогнете ми ;(

Мнение от vipbaby » пон фев 15, 2010 17:26

Здравейте първо.Вчера ми беше първият път на 15 год съм.Най -лошото е ,че не знам дали съм отворена и приятеля ми не знае (знам че аз съм виновна и глупава но няма връщане назад) та проблема е ,че той не си сложи презерватив през времето в което опитвахме и не влезе целият просто не можа ,той ми вкарва пръсти болеше ме и днес също ме боли малко.Проблема е ,че той свърши 1 път а после продължи да се опитва дами го вкара нокато свърши се изтри с кърпа и до тук..съвет даи може да е станала белята много съм уплашена ;(;(;(

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт фев 16, 2010 0:33

Започна се и този форум да става като в тиин форумите темите които се дискутират.
Много си отворена щом си правила секс на 15 години. Иначе въпроса е каква беля? Дали ще става татко? Дали ще скъса с теб скоро? Дали те е помислил за к**ва? Дали си загубила детственоста си?
Конкретика...
Последна промяна от Vassil на вт фев 16, 2010 0:56, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт фев 16, 2010 0:47

Абе той и приятеля й не знаел :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт фев 16, 2010 0:49

Сега може и да разбере...

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб фев 20, 2010 23:18

Нека не я съдим че е на 15.... И нас на 15 ни е "друсал хормона" тези които не са правили секс на 15 са два вида - едините ги е било страх, другите не са намерили кой да им пусне трети просто по късно ги е "хванал" хормона....... По лошото че днес първо действаме после мислим, а сега за разлика от преди 15-20 години презервативи могат да се купят от всякъде.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт фев 23, 2010 21:54

hotblooded написа:Нека не я съдим че е на 15.... И нас на 15 ни е "друсал хормона" тези които не са правили секс на 15 са два вида - едините ги е било страх, другите не са намерили кой да им пусне трети просто по късно ги е "хванал" хормона....... По лошото че днес първо действаме после мислим, а сега за разлика от преди 15-20 години презервативи могат да се купят от всякъде.....
Хормона всички ни е друсал, но нещата опират до възпитание, самосъзнание и морал. Все едно идваш от друго време и не виждаш какво става - че правят секс само за да са модерни без да имат никаква сексуална култура. Не виждаш ли, че си е легнала с някакъв дришльо дето не може да й каже дори дали й го е заврял като хората. После идва свръх невероятното и разумно решение да пише по форуми и да пита хората дали е отворена и забременяла, вместо да говори с родител или да иде на лекар. И то пак това са последствията, ами ако имаше малко акъл в главата да се осведоми какво е това секс - че не е само да го турнеш и да го извадиш, нямаше да се намира в това затънтено положение. И това, че презервативите са достъпни отвсякъде не значи, че трябва да поощряваме пиклите и недорасляците да правят секс все по рано. Нали така?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » вт фев 23, 2010 22:49

Gab4о, не ги оправдавам, просто исках да кажа че на 15 години повечето нас им се е правил секс и за това казах да не съдим момичето че 15 годишна е започнала да опознава секса...... Причините да прави или не секс всеки си ги решава сам за себе си, но за липсата на елементарна сексуална култура особенно днес оправдание няма
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср фев 24, 2010 0:09

Странно е това, че тази сексуална култура е много близка и навсякъде в днешно време, а тръгне ли да се говори, дори се приема с досада, а после форуми оправят нещата. Другото е "челен" опит. Може и образованието да е виновно (часовете включващи някаква елементарна сексуална култура са по-натам) или родителите защото те са тези които изостават.

Отговори