ЕДИН КРАСИВ АНГЕЛ, ОТЛЕТЯ НА НЕБЕТО

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Отговори
hawk1974
Новак
Регистриран: нед юли 05, 2009 14:58

ЕДИН КРАСИВ АНГЕЛ, ОТЛЕТЯ НА НЕБЕТО

Мнение от hawk1974 » чет фев 11, 2010 21:59

На 11 януари при нелепа катастрофа си отиде любимата ми "сестричка" Кармен. Безумно влюбена в една жена, Кармен захвърли бизнеса си в Холандия и тръгна към България за да бъде заедно с нея. В Унгария, пиян сръбски шофьор я блъсна странично с буса си. Оцеля,но остана 6 дни в кома. През цялото време бях при нея, говорех и за "голямата" и любов, не знаех дали ме чува,но говорех по няколко часа на ден.Когато дойде в съзнание се изненада,че съм там. Къде ли бих могъл да бъда на друго място? По времето на престоя ми в болницата, продължих да си пиша с "любимата" и. Беше заинтересована от състоянието на Кармен, постоянно ме уверяваше колко я обича и колко щастливи ще бъдат заедно. Повярвах! Когато дойде в съзнание, Кармен ме попита първо за нея и след това за другите неща. Започнаха отново да си пишат двете, какво си пишеха незнам,но сестра ми не беше на себе си от щастие........... Обещах на Кармен да напиша цялата история, за да разберат хората, как любовта и предателството ги дели съвсем невидима,но осезаема преграда. Малко по-късно ще постна и самия разказ.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет фев 12, 2010 1:12

Моите съболезнования hawk1974. От светът си отиват много добри хора. Според някои хора "Господ ги иска по-скоро при себе си". Не мога да кажа дали е така.
hawk1974 написа: ...как любовта и предателството ги дели съвсем невидима,но осезаема преграда.
Относно това... Не един филм е показвал това (книгите вече много не се четат. Според мен човек рядко става ескремент от един път става на малки части скачането надълбоко. От там насетне вече си е спретнал вече своят личен ад тук на Земята (за след това не коментирам).
Живота ще продължи и след нашата смърт - няма да се забави слънцето да изгрее или луната да залезе - живота продължава, но малко или много се предполага, че може да сме променили светът от нас.
Добре си дошъл/дошла когато искаш да публикуваш разказа си. Форума е отворен за всички които имат какво да кажат (особено когато е нещо смислено и качествено).

Отговори