Какво е било най-голямото ви изпитание в любовта?

Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Какво е било най-голямото ви изпитание в любовта?

Мнение от Gab4o » съб фев 06, 2010 12:44

Здравейте ФоРуМцИ,
какво е било най-голямото ви изпитание в любовта? Кажете
:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

missing_love
Тишина
Регистриран: пон фев 15, 2010 17:03

Любов

Мнение от missing_love » пон фев 15, 2010 17:05

Това,което ще прочетете ще ви прозвучи странно...Винаги съм вярвала,чв всеки си има някъде половинка и е въпрос на късмет да я срещне.Да,но на мен ми писна от повърхностни чувства,тъпи свалки и хора,които не знаят какво искат.Не съм някоя депресарка или отчаяно момиче,напротив,много съм весела и съм тотален оптимист:)Пиша това с усмивка... Просто се заех да потърся Любовта с главно "Л":) Току-виж станало,защо пък не. Ако има хора,като мен,които вярват,че истинската любов още съществува,че я има,че тя може да живее вечно,че е най-прекрасното нещо на света,че си заслужава да живеем за нея,че тя може да ни променя и че света е много по-красив,когато има любов нека ми пишат,много ще се радвам:) А защо не да срещтна този,който съм търсила толкова много време:) Успех на всички:)
Mail:

Модерирано от Gab4o: Изтрира електронна поща

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт фев 16, 2010 0:37

С буквата "Л" почват и други думи някои от които и не толкова лицеприятни. Хубаво си изказваш мнението което е интересно и го уважаваме като такова, но края е най-интересен и леко ме озадачава и си задавам въпрос:..
Тук сайт за запознанства ли е или просто си правиш реклама с този e-mail?
P.S. Междувременно изтрих и повтарящото се твое мнение.

missing_love
Тишина
Регистриран: пон фев 15, 2010 17:03

:)

Мнение от missing_love » вт фев 16, 2010 19:38

Мога да бъда доста по-вербална,но не си заслужава,може да изтриеш и това ми съобщение,много ви е неприятен форума,съжелвам,че попаднах тук... Но си прав доста неща започват с Л,като прякори,който биха отивали на определени хора...
Всичко хубаво!!! BLOCK

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср фев 17, 2010 20:40

Каза тя .. нацупи се и си тръгна.
С хората които уважават останалите сме нормални и се държим нормално. Когато ни засвидетелстват такова отношение (ала спам) не сме особено приятни и има защото.

Тук не сме социална мрежа да ръсим спам, не сме сайт за запознанства, а форум в който се стараем да дискутираме смислени теми. Доколко това се получава или не е въпрос на личностна преценка. Ако искаш да дискутираш си добре дошла и форумът е отворен, ако обаче искаш да промотираш егото си по този начин, тук не е твоята целева аудитория.

И накрая... Няма нищо лошо да търсиш любовта, стига да знаеш наистина какво търсиш и най-вече как, къде и на каква цена. Дано намериш това което търсиш и да не се отвратиш от това което си искала. Защото понякога желанията стават реалност, но хората са грешали в това което искат.

Успех!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: Любов

Мнение от Gab4o » ср фев 17, 2010 20:50

missing_love написа:Това,което ще прочетете ще ви прозвучи странно...Винаги съм вярвала,чв всеки си има някъде половинка и е въпрос на късмет да я срещне.Да,но на мен ми писна от повърхностни чувства,тъпи свалки и хора,които не знаят какво искат.Не съм някоя депресарка или отчаяно момиче,напротив,много съм весела и съм тотален оптимист:)Пиша това с усмивка... Просто се заех да потърся Любовта с главно "Л":) Току-виж станало,защо пък не. Ако има хора,като мен,които вярват,че истинската любов още съществува,че я има,че тя може да живее вечно,че е най-прекрасното нещо на света,че си заслужава да живеем за нея,че тя може да ни променя и че света е много по-красив,когато има любов нека ми пишат,много ще се радвам:) А защо не да срещтна този,който съм търсила толкова много време:) Успех на всички:) Mail: модерирано
какво даваш мейл? Щом си писала в тази тема, дискусията продължава тук, а не идваш - прас и чао, пишете на мейла
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб фев 20, 2010 23:15

Най-голямото ми изпитание в любовта... Влюбих се в едно момиче, само че и мой приятел беше хлътнал по нея, реших да си трая и да не преча... впоследствие моят приятел и изневери, това я нарани жестоко... един един ден тя пожела да отидем на диско, после да я изпратя до тях, до горе, до леглото... въпреки че имах силни чувства към нея отказах поканата за секс.. Причината: Не бях сигурен какво иска - да бъде с мен, или просто си мислеше че нарани бившия си като легне с негов приятел... Сърцето ми искаше да е първото, Мозъкът знаеше че е второто....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет фев 25, 2010 20:11

Труден въпрос, защото любоовта като цяло за мен си е изпитание.
Но може би преди мнооого години, когато бях млада и все още глупава трябваше да избера дали да правя секс с един мъж с когото бяхме абсолютни приятели дълги години.
Аз избрах приятелството, той го прие и до ден днешен, въпреки превратностите на съдбата и далечните разстояния той пак ми е абсолютен приятел.
Бях влюбена в него и той в мен в някакъв момент, но щахме да загубим приятелството си заради кратка или по-дълга любовна авантюра.
Никога повече не сме се връщали на тази тема с него, защото и двамата знаем, че не бихме могли да бъдем двойка.

Потребителски аватар
Idea
Търсещ
Регистриран: ср сеп 10, 2008 18:33
Контакти:

Мнение от Idea » ср мар 24, 2010 15:13

Най-труден според мен е винаги краят, защото е почти като смърт, тотална липса на нещо голямо (ако е било истинско чувството).
Sirius, според мен любовта не трябва да е нещо трудно, а да идва от вътре и на 2мата, да става спонтанно и лесно. :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон апр 26, 2010 3:00

Idea написа:Най-труден според мен е винаги краят, защото е почти като смърт, тотална липса на нещо голямо (ако е било истинско чувството).
Sirius, според мен любовта не трябва да е нещо трудно, а да идва от вътре и на 2мата, да става спонтанно и лесно. :)
Права си за края, но ако приемем, че става въпрос за изпитание докато сте заедно, а не при раздялата, то какво е според теб?
Изображение
Изображение

erolchy
Мярвал се
Регистриран: ср авг 11, 2010 12:00

Мнение от erolchy » ср авг 11, 2010 12:40

koe e bilo nai golqmoto izpitanie v liubovta koeto sam prejivqval to4no ne moga da kaja, tai kato vinagi liubovta vinagi ni podlaga na izpitaniq, 4esno kazano gadni sa tezi izpitaniq, pone za men tova sa bili periodite v jivota mi koito sa nai gadni, napravo ima6 4iustvoto 4e si v ada, poe moite izpitaniq sa bili svarzani s tova 4e priqtelkata mi mn 4esto e kasala s men mojebi okolo 4, 5 pati s men za period ot 4 godini, na men li4no mi e bilo mn gadno tai kato e ujasno da 4iue6 kak liubovta ti, kak onova momi4e koeto tolkova mn obi4a6 i predi vinagi ti e kazvalo obe4am te s miliq si glas i v edin mig 4uva6 sas studen i ve4e ne tolkova mil glas iskam da se razdelim, az ve4e ne izpitvam ni6to kam teb, 4esno mn e gadno i vapreki tova az vqrvah 4e ima o6te ne6to koeto e ostanalo v neq ne6to koeto bi q narnalo da se varne pri men makar da vijdah kak tq zapo4va da izliza s drugi ne zvani ne pita za teb t.n. minah pez vsi4ko tova inakraq sam pak sneq, tova gore dolo se e povtarqlo nqkolko pati i e vse po gano, gadno e za6toto dori ponqkoga si mislq 4e i se natrapvah 4e bqh nqkakva lepka, nqkakva lepka ddz gadno e.....

Добавено от Gab4o: Моля, пиши на кирилица. Ако нямаш, сайтът предоставя и тази възможност. Приятен престой във форума

Отговори