Идиот ли съм,че се заблуждавам така жестоко ?

Отговори
pavkata94
Тишина
Регистриран: чет фев 04, 2010 22:35

Идиот ли съм,че се заблуждавам така жестоко ?

Мнение от pavkata94 » чет фев 04, 2010 23:43

Да ... правилно сте разбрали въпроса ми.Та моята кратка история е,че от 4 месеца вече яката съм хлътнал по едно от най-готините момичета в мойто даскало ... на моята възраст е.Ако и изразя чувствата си съм сигурен,че отговорът и ще е негативен.Не мога да спра да се заблуждавам сам себе си,че тя някой ден може и да ме хареса .. всяка вечер го сънувам ... по различен начин...завършва с целувка и хепи енд.Обаче живота извън съня е различен.Искам да ви питам за мен дали ще е по-леко да знам истината или любовта ще отшуми от самосебе си?
xax .. FuckU I'm fam0us ;]

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 06, 2010 12:42

Здрасти,
според мен трябва да опиташ с момичето, което харесваш и в което може би си влюбен. Покани я на кафе, заговорете се след училище и й покажи, че я цениш, прави и истински комплименти, кажи нещата, които искаш да й кажеш и цениш в нея и тя сама ще се сети, че я харесваш. Ако тя види колко си мил към нея и също не си й безразличен, според мен работата ще стане. Стига си се чудил - действай, няма нищо срамно, това са чувства и човешки взаимоотношения и няма нищо по-естествено от това да се влюбиш и да искаш да бъдеш с някой. Успех ти желая!
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Отговори