Мисля че полудявам и то сериозно.....

Отговори
try_again
Тишина
Регистриран: чет дек 17, 2009 15:12

Мисля че полудявам и то сериозно.....

Мнение от try_again » чет дек 17, 2009 15:25

Работата е там че преди 2 месеца окончателно се разделих с приятеля си!От две години сме заедно,разделяли сме се и после пак сме се събирали,но този път май всичко приключи колкото и да не ми се вярва!В началото на нашата връзка не мога да кажа че бях много влюбена,но с течение на времето толкова много свикнах с него, нещо като пристрастяване!Сега се побърквам,постоянно мисля за него а на всичкото отгоре този човек живее и близо до мен.Та налага ми се и да го виждам!Последния път когато го видях и ми каза здравей всякаш съм чужд човек,ухили се, направо се разтреперах и едвам стигнах до вкъщи за да избухна в сълзи.Много ми липсва,но не този човек, а човека който срещнах преди две години,защото той се е променил до неузнаваемост и грам не му пука за мен!Искам просто да забравя,да не се тормозя,да не плача всеки ден,да не се задушавам.На всичкото отгоре и апетит загубих,заприличала съм на призрак.Остават ми 3 месеца докато завърша, а немога да се концентрирам,рева по цял ден и за капак постоянно го срещам и се държа глупаво,а единственото което той прави е да се подиграва в лицето ми.Страх ме е че накрая или ще се разболея или ще ме затворят някаде да си почивам до края на живота ми.какво да направя??как да се държа с този човек?как да го игнорирам??как да забравя миналото и да продължа???

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет дек 17, 2009 20:44

Няма как да намериш в него онзи които си срещнала преди две години. Хората се променят. Просто приеми че това не е същия човек, спомените са хубаво нещо но са минало, живеем сега, трябва да мислим и за утре! Не си прецаквай 4-5 години учене накрая, това е по важно за теб, и не търси човека които си срещнала преди две години в бившия си или в някои друг, няма да го намериш, за сметка на това ще намериш още едно разочарование...
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 19, 2009 14:40

Каква е причината да се разделите?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори