Сърце

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Отговори
Roxx
Тишина
Регистриран: ср ное 11, 2009 23:05

Сърце

Мнение от Roxx » ср ное 11, 2009 23:10

Извадих си сърцето изпод подложката на мишката. Явно вчера съм го забравила. Изключила съм компютъра и.....дотам. А само за него ли да мисля? Стояло е само цяла нощ. Представяте ли си? И после.... Защо това? Защо онова? Ами как няма да е сърдито...? То не иска само празни обещания..., че ще си го приберат – там, където му е мястото.... на топло. От време на време му се ще и по някоя добра дума да чуе... ей такава..... истинска. Ама такива думи са рядкост. Не стига, че постоянно го забравят тук и там, а го и лъжат....просто така.....да не забравя в кой свят живее и да слезе на земята най-после. Крайно време е.
Ех.......Това сърце.....Сега как ще му се извинявам? Добре, че си е мое и ми се сърди по-малко. На другите повече  Огледах го. Не беше кой знае колко наранено. Малко поизмачкано само.....и това е. За нула време ще се поправят вредите, ще се скрият белезите...Ще си стане пак като чисто ново  Нали затова са приятелите? Да си помагат.
Ех....Сърце...Само ти ми остана. Няма да те забравям друг път. Обещавам! Че то...закъде съм без теб? Само ти ме изслушваш и разбираш. И си мълчиш....дори, когато ти давам право да говориш. Пак мълчиш. Докога ще я караме така? Аз да говоря, а ти? ... Мълчиш. Добре, че поне можеш да чувстваш. Ако и това не можеше...., тогава за какво си ми?
Обичам те! Да знаеш! Знам, че ти го казвам рядко.....Знам, че съм доста нехайна понякога......и те забравям. Но те обичам! И ми липсваш! Когато не си до мен, с мен,.....ужасно много ми липсваш..... И това да си го знаеш.
Ужасно е да си сам. Знам, че имаш нужда от любов. Всъщност само от това имаш нужда ти.....И от мечти.
Добро сърце си ти. Такова няма. Нали си си мое....И си добър приятел.....истински. Честна дума! Какво? Не ми ли вярваш?
Няма да те забравям повече!
Имам си една мечта.....тази вечер да си у дома.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет ное 12, 2009 21:35

Прекрасно е! Надявам се сърцето ти по-често да се чувства щастливо
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср ное 18, 2009 19:29

По-внимателно пази си го. Гледай да не го изпускаш на земята, че някой може да го настъпи.

Отговори