Pls не се смейте...много...

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 2:22

Ти пък от къде знаеш,че е измислица :D
Много сладко писъмце...разчувствах се и се сетих за моите писма(аз си ги пазя в една кутия дето си я наричам Memory Box и в нея си пазя всякакви споменчете)Та в нея си пазя следното писмо:

Скъпи Дядо Коледа,весела коледа и много целувчици.Бих искала за този празник да не позволиш на татко да купи отрова за мишки и да отрови Мишо.И моля те не се сърди на мама,че ми каза,че не съществуваш,тя вече е пораснала и не разбира колко си истински.Приготвила съм ти подаръче,като дойдеш вкъщи ще го видиш.
Емичка
Това съм го писала като съм била на 7,а Мишо е една плюшена играчка мишка с която татко ме заплашваше че ще я отрови.

Аз сега пак вярвам но не в Дядо Коледа,а в коледната магия и си спомням как си пожелах нещо съкровено на Коледа и то се сбъдна.Пробвайте и вие :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 01, 2005 22:44

Това ме подсеща как си намерих в предучилищна подаръка под леглото. И родителите ми казаха: "Ми поиграй си той Дядо Мраз ще ти разреши ама после го върни"
Спомням си как един път си бяха всички в къщи (а попринцип като идваше "Дядо Мраз" баща ми или някой друг излизаше) и аз дебнех ама се оказа съседът-после ми казаха след години.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 13:49

Аз пък не исках да повярвам че не съществува...Сега имаме по- интересна традиция с приятелите ми.На 24 декември сутринта отва ме на плажа и пишем писма до Дядо Коледа или до който и да е няма значение ,в които пишем какво е Коледното ни желание, и ги пускаме с бутилки в морето...Ако не друго поне се забавляваме,а и никой не може да ни каже че този на който пишем не съществува защото и ние не знаем кой е той ,важно е че поне премисляме какво искаме през идната година:D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет дек 02, 2005 15:06

невероятно е, аз имах възможност покрай една олимпиада. имаше много сняг и помня феномена обратна вълна (поне аз така я наричам) - това е когато единична вълна се отрази от брега обратно в морето. споменът ми е от около 1 час, но мисля, че е за цял живот. бяхме двама души от хотела до морето и обратно през някакви градини зимно време и едно куче, което отдалече лаеше.
Последна промяна от test на пет дек 02, 2005 15:54, променено общо 1 път.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет дек 02, 2005 21:41

Black^Dead^Empty^soul
еййй страхотно, някой ден и аз да отида зимата да погледам морето..
Ами поръчай си го на Дядо Мраз :P

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 22:05

Аз пък искам сняг да натрупа ама...Миналата година за пръв път видях натрупал сняг в Бургас :D :D Бях като излязла от гората...как му се радвах само... :D :D

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 03, 2005 2:44

Е пак подарък, ние останалите които не можем да си го позволим за момента ще гледаме и ще преглъщаме. :D

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пон дек 05, 2005 15:02

Black^Dead^Empty^soul написа:А всъщност кога и как разбрахте, че Дядото не съществува...:(
Ми при мен ще се чудиш да плачеш или да се смееш.Баща ми плащаше на някакъв да се облича като Дядо Коледа и да идва в къщи.Една Коледа обаче баща ми беше прекалил с алкохола и взе да говори на човека(Дадо Коледа)с истинското му име :D :D :D .И след това майка ми обясняваше че Добрият старец не съществува,а пък аз си мислех че съм била непослушна,ама после ми стана ясно.И така... Сега ми е смешно и дори като пиша се подхилвам ама тогава беше отвратително

dessass
Тишина
Регистриран: съб дек 10, 2005 14:47

Мнение от dessass » съб дек 10, 2005 15:15

Всеки е писал писма до Дядо Коледа :) Даже ми казваха че подаръците пред вратата са от джуджетата с невидимите шапки...така че споко всеки е минало през това.Аз също бих искала детето ми да вярва в дядо коледа, (по-добре е от дядо Господ...)и в двата случая ще се разочарова, но поне в първия ще си живее като в приказка, а това им трябва на децата- малко фантазия и никаква реалност, защото детството е кратко, а когато пораснат...достатъчно реалности ще им се случват и дори няма да имат време да се сетят кой всъщност донесе онзи подарък под елхата :)))

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » нед дек 25, 2005 22:24

Най-хубавото,което ми донесе Дядо Коледа е едно телефонно обаждане :D :D :D

Human_Paun4o
Търсещ
Регистриран: нед дек 11, 2005 23:15

Мнение от Human_Paun4o » нед дек 25, 2005 22:43

Така и си останах с 1 мемори карта с 15 кутийки :shock:
Мислех да му пиша за една с 150 :lol:

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон дек 26, 2005 3:33

Human_Paun4o

Така и си останах с 1 мемори карта с 15 кутийки
Мислех да му пиша за една с 150

Дядо Коледа го изпусна виж си хванал дядо Мраз. :D
Аз си получих подаръка по-рано,ама не от него. По-внимателно с писането по него. Имам си каквото ми трябва нека даде и на останалите дето се ровят по магазините и правят оборот.

Human_Paun4o
Търсещ
Регистриран: нед дек 11, 2005 23:15

Мнение от Human_Paun4o » пон дек 26, 2005 17:10

Имах предвид далечното минало ;]

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон дек 26, 2005 17:52

Ами добре. За дядо Коледа или дядо Мраз сте? За кой от двамата сте писали?

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пон дек 26, 2005 20:13

Каква е разликата?

Отговори