Как сте?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Как сте?

Мнение от Gab4o » пон окт 26, 2009 23:20

Как сте? Отразява ли ви се финансовата криза? Страхувате ли се от свински грип? Какво става с вас, потребители? Споделете :D :D :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт окт 27, 2009 22:00

Благодаря, всеки ден различно.
За кризата поне за мен не е нищо ново и за да не политизирам темата няма да давам коментарии за това кой и как я предизвика.
Понасям я като всяка криза, която предизвиква финасови сътресения и не и се плаша много защото в крайна сметка става дума само за пари, това което ме тревожи понякога е че много неща, дори в ежедневието, се приписват на кризата, а то не е точно така.
За свинския грип сигурно е гадно да го пипнеш, ама като не живея в барокамера с филтриран въздух, нищо чудно да ми се лепне, но пък вирусите нали това търсят благоприятни условия за да се множат, ама ще ги преборя :D
Какво става с мен? Все повече се замислям за това, че е крайно време да започна да живея за мига, защото дългосрочните планове понякога са като вектор, който ми дава само една посока и така може да пропусна нещо съществено, важно или единствено само мое преживяване.
Или казано по-просто радвам се на живота, защото той е капчица от безкрайната космическа мъгла. :roll:

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Как сте?

Мнение от hotblooded » вт дек 08, 2009 21:40

Благодаря за сега съм добре! Финансовата криза ме удари лошо - доходите ми спаднаха на половина (че на моменти и по зле)! Не не се стрхувам от свински грип......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » съб яну 02, 2010 14:28

Кризата днес е поредно състояние на обществото, състояние на несигурност, свиване на потреблението, объркване и страх. Разбира се, че ми се отрази. За мен обаче кризата има материално и съответстващо й духовно измерение. Бих казала, нарастващо духовно отчуждение, глобално затопляне на Слънчевата система и вледенени човешки сърца.

Свинският грип: четириседмично боледуване, което се повлиява единствено от рекламираните антивирусни препарати, между които един, който обогати шепа хора, производители и собственици на фармацевтичния бизнес.
Очаквам следващия животински грип, по-тежък и правещ ни все по-зависими.

Изводът: нищо ново под слънцето.

Отговори