Промяна на времето

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Отговори
Lanfear
Мярвал се
Регистриран: съб юни 20, 2009 23:59

Промяна на времето

Мнение от Lanfear » нед юни 21, 2009 0:16

Здравейте, искам да споделя нещо което ме озадачава отдавна. Преди около 3-4 години забелязах, че мога в някаква степен да променям метереологичните условия. Не става въпрос да направя от лятото зима, но колкото пъти времето не ми е по вкуса - въпрос на минути е да се оправи. Не помня от кога не ме е валял дъжд - точно преди да изляза той спира. Когато е облачно пеква слънце, и с вятъра е почти същото. Просто е прекалено често за да е съвпадение. Веднъж с родителите ми бяхме на вилата, малко се посдърпахме и аз поисках да си тръгваме. Те отказаха тъй като времето било хубаво, аз им казах, че до час ще завали и ще си тръгнем така или иначе. Не ми повярваха, защото нямаше дори облаче, обаче след 40 минути се разрази такава буря, че едва се прибрахме в града. Не мога да обяня как го правя просто го искам и се получава. Преди известно време четох една статия в която един мъж обясняваше същия феномен и статията продължаваше с обяснение за известен французин, който можел да променя времето и дори да влияе на формата на диамантите. Ако на някой му се е случвало нещо подобно или знае нещо по въпроса моля да коментира.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед юни 21, 2009 2:04

Здравей и добре дошъл/а на сайта и форума!
По темата - аз съм човек, който вярва в подобни умения и дарби. И друг път съм се замисляла по твоята тема, защото съм чувала и за други хора, които го умеят :wink: Но пък е вън от всякаква логика специално за времето, не че и при останалите положения липсва логиката и все пак вярвам...объркана работа, просто мащабите на времето са твърде големи. Дотук и аз не разбрах какво казах...та, донякъде вярвам, но за такива природни процеси, не чак толкова. Виж, ако влезнеш ядосан в стаята нищо чудно телевизора да се включи, но стихии и климатични промени...май е доста различно...може да е било случайно досега. Има ли твоето умение проявления на други места и по други начини?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед юни 21, 2009 17:17

Сигурна съм, че има хора, които предугаждат промените във времето много преди да настъпят, възможно е и да влияят "локално" - има такива теории, но не са доказани на 100%.
В крайна сметка за тези хора това е добре и ако могат да развият и докажат способностите си, тогава традиционната наука ще трябва да направи много нови открития. Което пък в общи линии е път по който се опитва да тръгне нашата цивилизация. :D

Lanfear
Мярвал се

Мнение от Lanfear » нед юни 21, 2009 19:28

Gab4o написа:...може да е било случайно досега. Има ли твоето умение проявления на други места и по други начини?
Относно случайноста и аз мислех така в началото, че просто улучвам или имам късмет и за това ... ,но просто е прекалено често. Навън е облачно без да вали, излязъл съм с приятели и им казвам, че влиая на времето те ми се изсмиват. Обещавам им, че до няколко минути ще пекне слънце и наистина 2-3 минути по късно облаците се накъсват и ни огрява слънцето.
А относно за други места ... навсякъде където съм влиая на времето от разтояние не се получава. За други начини не съм се замислял. Имам силна интуиция, но мисля, че това не е нещо необикновенно.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед юни 21, 2009 23:45

не е ли възможно не да го променяш, а да просто да предусещаш? второто е по-логично
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон юни 22, 2009 13:37

Ако друг му казва какво да бъде времето и той го направи това е по-интересния случай. Така или иначе излиза един въпрос свързан с това. В крайна сметка какво като имаше това си качество? Би ли ти донесло някакво предимство или е просто един вид развлечение? Когато се касае до това да не ти се налага да спираш интернет или ток заради буря или пък да не те навали дъжда е интересно, но иначе какво?

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон юни 22, 2009 18:02

Имам позната която винаги усеща около 20-30 минути преди да завали, обяснява го с това, че я сърбят ушите, но не може да каже колко дълго ще вали и дали ще е силен или слаб дъжда. Дори сме се будалкали с нея дали и преди да вземе душ я засърбяват ушите, но си е факт, че щом каже винаги вали.
:lol:

Lanfear
Мярвал се

Мнение от Lanfear » пет юни 26, 2009 23:49

Е няма кой знае какво приложение, с излкючение на това, че живея във Варна и когато искам да ходя на плаж 99% времето е слънчево. Случвало се е дори когато прогнозата е за дъжд. Просто го искам и се получава.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб юни 27, 2009 1:46

Опитвал ли си други неща? Познаване на карти със символи и т.н. Разни тестиве относно други неща свързани с дарби?

Lanfear
Мярвал се

Мнение от Lanfear » съб юни 27, 2009 21:45

Както казах преди имам силно развита интуиция за нещата. Когато гледам филм знам какво ще се случи за напред, в други случаи когато някой ми зададе въпрос просто казвам първото което ми дойде наум и то се случва, но мисля че това е просто развита интуиция, а не действа толкова сигурно както времето.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб юни 27, 2009 23:54

Въпреки, че стана като чат по-скоро отидохме към интервю...
И макар и излишно задавам въпроса. Опитал ли си това което правиш с времето да го правиш с друго?
Пример:
До седмица(или днес) ще видя тоя приятел...
До седмица (или днес) ще намеря нещо ценно...
...
И такива сравнително малки неща...?

Lanfear
Мярвал се

Мнение от Lanfear » нед юни 28, 2009 20:04

Не специално това не съм го пробвал. Не пречи да опитам...

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пон юни 29, 2009 23:43

А колко пъти се грешил за времето и колко пъти настроението ти е съвпадало с времето - весел си и има слънце, тъжен си и вали, ядосан си вятър и т.н.
Защото ако е свързано само с водата примерно става доста интересно :D

Отговори