`късане`

Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

`късане`

Мнение от Gab4o » ср май 27, 2009 20:34

Здравейте ФоРуМцИ,
по какъв начин късате с вашия приятел/приятелка?
По начало нека кажа, че аз не го приемам това с `късането`, защото в днешно време всички са иди ми - дойди ми (какъв интелигентен израз...но за сметка на това пък много точен) и това да `забиваш` и късаш е голям хит, колкото повече - толкова по-добре, нали? Тааа..
без значение дали сте от тия модерни лигльовци дето им е за бройката или пък сте сериозни хора, за съжаление може да ви се е налагало да късате с някой, защото е рядкост човек да открие своята половинка от раз, поне в повечето случаи. Как постъпвате? Пращате смс и се измъквате тихомълком като хитрата лисица или пък организирате официална среща с много сцени по улиците...?
кажете, как е коректно да се скъса, ако изобщо може да се нарече нещо такова коректно и съжалявате ли за начин, по който сте одрязали някой?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср май 27, 2009 21:30

Не го правя често, даже последните 8 години не ми се е случвало..... Но приницпа ми е "Право, куме, в очи"! Директно без заобиколки.......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 28, 2009 14:53

Аз в живота си съм имала само една, но наистина тежка раздяла. Всичко беше приключило и дори дълго се правех на добра актриса, че все още имаме шанс. Връзката ни продължи година и половина, през последните 3 месеца беше ад. И тогава осъзнах, че всъщност аз нося огромна вина. За тези три месеца човекът можеше да си намери друго момиче и да бъде истински щастлив с нея, и тя с него. Уговорихме си среща, аз започнах да говоря за всичко, което ми е било в главата. Естествено, реакцията отсреща не беше нито положителна, нито разбираща. Не съм и могла да очаквам подобно нещо. Започнаха обвинения, крещене, аз плаках може би часове... Беше наистина зле. Но в крайна сметка, когато си тръгнах, сякаш не стъпваах по земята. летях от облекчение. Още същата вечер разбрах, че съм постъпила както трябва. Да лъжеш, че обичаш, е много по-ужасно, отколкото да се разделиш с човека. За съжаление днес той не иска да ме вижда, чува, гледа ме кофти, когато се разминем. Такова нещо като приятелство е недопустимо. Но въпреки всичко това беше най-трудната и въпреки всичко истинска раздяла в живота ми.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори