Невъзможна ли е тази любов?

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Отговори
gotino_maci
Тишина
Регистриран: пон май 11, 2009 17:28

Невъзможна ли е тази любов?

Мнение от gotino_maci » пон май 11, 2009 17:35

еМи... работата е там че ходя с едно момче...и от както тръгнахме се заплеснах по неговия приятел(може да се каже че един от най-добрите му).И незнам какво да правя невъсможно ли е да бъда със него?Напрао откачам ако не го видя пък същевременно немога да причиня на гаджето си такова нещо и незнам и аз какво да правя...искам помощ имам нужда от съвет как да постъпя и какво да направя...помогнете ми... :? :cry:

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон май 11, 2009 18:39

Напоследък това се случва все по-често и започна да не ми допада. Не говоря за твоя случай, а за хилядите случаи, в които някой като теб с подобен идиотски ник и сълзлива история идва, написва едно мнение и иска съвет. Едно ме интересува, ако някой ти даде съвет, ще го послушаш ли? И толкова ли нямаш реален приятел или поне познат, от който искаш да вземеш този съвет? По начина ти на изразяване и ника мисля, че си някъде между 14 и 16. Слушай, опитай да пораснеш. Решавай сама в кого ще се влюбваш и кога точно. Сега или ще ми се ядосаш, или ще почнеш да обвиняваш колко е несправедлив света към влюбените и нещастните души. И аз съм била в пубертет. Но не ми се е случвало да пълня непознати и нови форуми с намерение да получа пълен психоаналитичен курс.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 12, 2009 11:50

Ох леле... такива като теб готино маци са ми любимки.
Бе вие тиинейджърите няма ли да се осъзнаете..всичко след 89 е бракувано от вас пуберите. По на 14 не знаете с колко мъже (по-скоро пикльовци) сте спали, не ви пука за нищо, всички сте multiply
Готино маце, нищо чудно, че ту тоя те привлича - ту оня. Със сигурност си свикнала на точно такова отношение и виждане досега.
Всяко момиче трябва да се харесва и да си е женствено, няма лошо да се мисли и за готино. Но докато се пишеш точно като gotino особено maci ... нещата няма да вървят на добре при теб. И понеже още има шанс за такива като теб - стягай се и не ставай поредното к*****нце.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт май 12, 2009 13:56

gotino_maci направете тройка... Шегувам се разбира се, но и няма съществено значение защото това така или иначе ще е и последната ти тема във форума(това е писането - нещото което обслужва егото ти). Така или иначе сте решили какво да правите, просто желаете да ви обърне някой внимание и да ви каже, че е нормално и няма какво да се притеснявате. Е, аз не съм от тях, но има много форуми в които ще го направят.

Kefche
Баннат
Регистриран: ср май 13, 2009 9:49

Мнение от Kefche » ср май 13, 2009 9:55

Изтрито от Vassil. Причина:
Kefche, mnogodobre или както там ти беше името :D . Добър опит за провокация, но за съжаление неуспешен. Още беснееш заради това, че се ос*а с твоята тема и опитваш да се намесиш и тук. Разбирам, че ти е гадно, че ти казаха колко са зле нещата около теб, но има два варианта или ще се държиш нормално или няма да ти се налага да се държиш никак тук заради бана на айпи адрес заради ползването с един IP адрес два ника. Нищо ново, никакъв прецедент, просто рутина. Разбирам, че вероятно караш късен пубертет, но няма да му виждаме проявленията тук. Избора е твой.

P.S.Някой не си взе бележка. Да му пожелаем успехи в други форуми. Там вероятно също няма да се толерират офтопици, заяждания с останалите било те модератори, администратори или обикновенни потребители, клониране на IP адрес, но все пак успех в опитите. :D

gotino_maci
Тишина

;]]

Мнение от gotino_maci » ср май 13, 2009 17:07

Изтрито мнение от Vassil
Пиши на кирилица

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср май 13, 2009 17:52

ДА темата си е за боклука, изобщо никой ли не чете какво се пише и е писано във форума и сайта та пуска теми от сорта "Горчив ми е живота и трябва да вгорча и този на другите" :D :D
По принцип въпреки, че е извън темата бих искала да уведомя новозаписалите се формци, че в този форум се предпочитат качествено изложените мисли, а не количеството написани мнения.
За конкретни ситуации има тема http://www.forum.crossroadbg.com/viewtopic.php?t=524, като искате пишете там за тези си преживявания. :lol:

gotino_maci
Тишина

Мнение от gotino_maci » ср май 13, 2009 18:16

Изтрито мнение от Vassil
Пиши на кирилица

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср май 13, 2009 18:35

Проблема е, че този форум е достъпен за всеки и всеки може да напише много неща и те ще бъдат прочетени от много хора, което означава, че въпреки анонимността на всеки член на форума не бива да си позволяваме да пишем простотии и да превръщаме някой не особено нормални житейски ситуации в правило или да налагаме мнението, че това е нормално.
Не може да бъдеш добър и честен човек и да лъжеш гаджето си колко много го обичаш и да си с него защото така можеш да виждаш неговия приятел/ка в който си влюбен/а.
Просто възпитания човек не постъпва така. Ако гаджето ти не те кефи кажи му го, не чакай да се сети сам/а за това, че го правят на глупак/глупачка.
Ако си на неговото място добре ли ще ти е?

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 14, 2009 9:49

Sirius, не се занимавай да даваш съвети. Тука смисъл няма. Всички таим надежда, че девойката ще порасне скоро и ще поумнее. Гаджето й, предполагам, също е на нейното интелектуално ниво и е спал с поне две от нейните приятелки. Там при тях си е жив латиноамерикански сериал, но те го приемат както и гледането на такива - без емоция, без чувства, колкото да има какво да се прави и какво да разкажеш на другите кифли и гевреци. Не се хаби, тя няма да те разбере.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

gotino_maci
Тишина

Мнение от gotino_maci » нед май 17, 2009 19:32

Изтрито мнение от Vassil
Пиши на кирилица
При следващото ще бъде блокирано потребителското ти име. Ако нямаш кирилица ползвай бутона долу за "Режим на клавиатурата".

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед май 17, 2009 19:54

От друга страна погледнато любовта е напълно възможна. Говорехме за любовта ти не към някой друг, а към себе си. За другите мисля, че въобще не става дума защото такива няма... Надявам се някой ден да срещнеш такъв човек.

Отговори