Искам да имаме дете...

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет май 08, 2009 21:48

Очакваше се.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

вили
Тишина
Регистриран: ср май 13, 2009 17:14

В отговор на ГабЧо...

Мнение от вили » ср май 13, 2009 18:07

Много се извинявам, скъпа госпожо,но за каква всъщност се мислите Вие,че да говорите на това момиче,което иска помощ,по такъв груб и брутален начин.Не мога да се въздържа да Ви кажа,че се регистрирах в сайта,само заради Вашия тон към човек,когото изобщо не познавате.И едва ли някога ще пиша отново тук.Аз самата се разведох,заради това,че моят съпруг имаше извънбрачна връзка.И пак не съм склонна да упреквам това момиче.Когато не познаваш един човек лично,не можеш да разбереш нито мотивите,нито принципите,които го движат.Вие сте модератор в сайта,следите за добрия тон,а в същото време използвате думи,прилягащи повече на каруцар.И ако мога да си позволя, да използвам Вашия "стил" на писане,бих искала да Ви кажа:единствната грешка на това моиче е,че иска помощ от такива като Вас.Вие сте дълбоко и непоправимо нещастен и незадоволен човек,физически и морално.Историята със снакса само дето не ме разплака.Станете писателка и там, на белия лист развивайте глупавите си теории.Там се вживявайте в ролята на дълбок познавач на човешката психика.И моля Ви, оправете си малко правописа,че ставате още по-смешна в писанията си. На момичето,което иска да има дете ,ще кажа само едно:всяка УМНА жена в тази страна е длъжна да ражда деца. Стига са се възпроизвеждали само глупаците.Ти не само ще имаш дете,но ще бъдеш и страхотна майка.Прави повече секс,вместо да пишеш по форуми.Тук е пълно с откачалки.Желая ти успех в живота.И ако случайно,някой ден пишеш отново тук,то нека темата ти да е :"ИМАМ НАЙ-ХУБАВОТО ДЕТЕ НА СВЕТА".

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср май 13, 2009 18:56

Без да оправдавам или нападам някого само искам да попитам, защо този мъж 10 г. изневерява на жена си и не предприема развод.
Щом и двамата със съпругата са наясно, че не са семейство защо не разтрогнат брака си.
Значи единия или и двамата имат изгода от това положение.
И друго той си обичал дъщерята много, ако е разведен пак ще си я обича, просто да вземе да си изпълни законните задължения към двете си жени и щерка си. Цялата история намирисва на разни нелоялни отношения между замесените в нея.
А по въпроса за откачалките :D :D , не напразно фона на който пишем е ЖЪЛТ, едва ли този цвят допада на създателите му заради любовта им към колоезденето. :wink:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср май 13, 2009 21:07

Забавно взе да става тук. Наистина странни взаимовръзки и интересни взаимоотношения правят темата уникална.
Интересно как успя да прочетеш че потребителя го е изтрил - даа май от цитирането интересно нещо за зрял и умен човек. Но най-вече използването на знаци като "..." "]]" са признак на проява на висока култура която опита да се прояви и в други теми с нов ник разбира се и други пострадаха преди (от втори ник на един адрес).
Относно темата... Ще се повторя за пореден път. Това може да е нормална тема за обсъждане и нормално стечение на обстоятелствата в някой тинейджърски форум, в някой сайт за запознанства с цел секс (изрично не цитирам адреси), но не и тук. Теми от рода:
"Да ползвам ли презерватив докато проституирам на магистрала?"
"Да казвам ли на приятеля си, че съм забременяла от друг или да крия?"
"Има ли проблем да ходя с 3-ма?"
и т.н. и т.н. е съвсем нормално да не получите лоши мнения спрямо казаното ви там, но не и тук.
С други думи казано тук не толерираме такива простотии.
Другото интересно е как си противоречи - хем не била познавала каква е хем в същото време съдиш че някой е незадоволен и т.н. (напомнящо почти мнението на приятелката ти която те прати да я защититиш).
Това дали има откачалки и закачалки - никого не сме спряли, но в случая трябва да има доказателство зад думите на човек, че нещо прави хората луди защото иначе си е чисто и просто празни приказки. Ако е нормално това което говори жената отворила темата, значи наистина нещо не е наред. :lol:
Последна промяна от Vassil на чет май 14, 2009 2:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср май 13, 2009 22:42

Бе не говори на културната жена (която ми прави забележка за правописа, а нейния е под всяка критика) относно тези неща..не виждаш ли, че на такива пропаднали хора само секс им е в главата, даже дават съвети да правя повече. Е, и аз като съм на диета искам да нахраня другите :lol: А и в критическата хормоните са разбъркани.
`Вие сте дълбоко и непоправимо нещастен и незадоволен човек,физически и морално.` Тази част за пореден път освен, че ме разсмя, то и ме накара да те съжаля. Няма да се обяснявам, че съм точно обратното, то какво да говориш на две пропаднали `сестри по съдба :lol: ` Колко ли трябва да си извратен, за да подкрепяш жена като многодобре и то след като си страдала от такива като нея. А и не аз търся съвети за любовния и сексуалния си съвет по форуми - явно друг е непоправимо нещастен и незадоволен човек, физически и МОРАЛНО.
И когато мъжете наричат жените ***ви, май няма толкова да им се сърдя. Такива като вас рушите името на истинската жена, позор и срам за морала и обществото.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Отговори