Грух

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори
Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Грух

Мнение от gorski_ » вт апр 14, 2009 22:30

Еми...щом интернет пристрастеността води до изнервяне към стари юзъри, които са се записали да отговарят на нещо което представлява само цифри( преди много време, отговарящо на скука и липса на разнообразност в реалния живот), аз просто моля да ми се изтрие акаунта от този форум и всички да сте щастливи. Пожелавам ви приятно форумствоне и цъкане из разни интернет сайтчета, в които явно сте крайно вманиачени и прочие. Пожелавам ви вичко най-Логично което може да ви се случи.
Последна промяна от gorski_ на ср юни 09, 2010 0:54, променено общо 5 пъти.
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср апр 15, 2009 9:26

Има една дума която е показателна за последващите ми думи. Нарича се отговорност. Според уикипедия тя означава:
Дълг за поет ангажимент, за изпълнение на задължение.
отговорност в уикипедия
Изрично упоменах значението и за да не дискутираме в последствие какво съм имал впредвид под нея. Е gorski_ ти пое ангажимент да бъдеш модератор в под-форум "Музика". Лесно можеше да прекратиш това като го заявиш по множество различни начини : скайп, електронна поща, лично съобщение към мен или другият модератор - не го направи. Дългото ти невясване е показателно за това дали е трябвало или не да ти се делегира(дава) отговорност на база модериране и развитие на форума.
Относно изказването ти само мога да кажа, че случващото се вътре в интернет е чиста проява на това което става и извън него и за случилото се ще оставя да се съди от останалите потребители във форума.
Никого не сме карали насила да влиза и да пише във форума. Ще премахна модераторските ти права защото това разбирам от изказването ти. За изтриването ти на ника е достатъчно да не си влизаш в акаунта и въпроса е приключен. Пожелавам ти и аз последното ти изречение спрямо теб.
Винаги си добре дошъл, ако решиш да се връщаш.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср апр 15, 2009 23:58

Е понякога на човек му идват кофти настроения и съвсем миниатюрна капчица прелива чашата, но пък тези каращи ни да грухтим, пръхтим, цвилим, бръмчим и други присъщи на нечовешките живи същества поведения са краткотрайни.
Лошото е когато се нашарим с "цветовете на войната" и забравяме, че всъщност форума е изграден от всички форумстващи, а модераторите са тези, които го предпазват да излезе от добрия тон. :D

Отговори