Прави ми впечатление

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Прави ми впечатление

Мнение от Gab4o » пет мар 13, 2009 20:16

Здравейте,
прави ми впечатление, че винаги при смяна на сезон или пък голям празник, логото на сайта се променя - я има снежинка, я мартеничка..яко! Даже Google видя от тук :P
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » вт мар 17, 2009 20:41

Евала за което...
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт мар 17, 2009 20:42

Те хубавите работи постоянно се променят. И към още по-хубави:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт мар 17, 2009 23:35

На мен други неща ми правят впечатление. Тъй де всеки от камбанарията си...

Някои предлагат какво искат да намерят в сайта и не е за вярване. Някои дори във форума макар да бяха изтрити заради това, че е на латиница написано. Поискаха превод и нещо на български което присъстваше имаше и бърза намеса от Gab4o която помогна с превода и вече и това е факт.

Искайте за да ви се даде! Излишно е да казвам, че постоянно се мислят варианти как нещата да се развиват побутват се идеи (т.н. изтичане на информация и как се реагира спрямо нея) но ако нещо липсва начина да го получите, а и за други това да стане факт е да си го кажете. Дори и да ви се откаже това далеч не трябва да ви отчайва. Но ако наистина искате да споделите времето си с останалите и да ви е приятно и да намирате нещата начина да бъдат прочетени вашите мисли е за момента недостъпен. Така че...

За останалото. Трябва да се развиваме. Всеки един трябва за себе си да го прави. Не не глупости е да го обвързвате задължително пък със сайта ще се радвам, но важното е да не се стои на едно място, а да се учим от грешките си и от грешките на останалите. Да измисляме нови начини да направим нещо по-хубаво. Ако това е и в удоволствие за околните нашият егоизъм ще бъде пречупен и ще има файда от него. Това е накратко...

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » нед мар 22, 2009 22:07

Много ми хареса мартеничката...В сайта винаги има нещо ново, свежо...И то не само по протокола, сезоните и празниците...Тук просто има атмосфера и един човек - АДМИНА - просто ИСТИНСКИ ЧОВЕК...Е, хайде...спирам, за да не се възгордява.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 05, 2009 12:48

Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори