Неангажираща връзка-За или Против

Отговори
katalina
Тишина
Регистриран: пет мар 06, 2009 20:19

Неангажираща връзка-За или Против

Мнение от katalina » пет мар 06, 2009 20:29

Историята е следната-много си харесах един колега от университета, излязохме на диско, напихме се....и сетете се сами-правихме секс, ама много як секс. Но винаги има едно но, преди това той ме предопреди че не иска сериозна връзка, аз разбира се не ми дремеше, много си го харесвам и така, та от тогава всеки ден идва в нас и правиме луд секс до сутринта, заклевам се че никога не ми е било толкова яко, а той непрекъснато ми повтария, че му е мн готино така, ние направо не спим, цяла нощ будуваме, и сега като се замисля.....дали всичко е само секс и аз не знам, но знам 4е ми е много яко с него :smt060 и няма да спра да се виждам с него...вие как мислите какво му се варти в главата

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » нед мар 08, 2009 16:37

Дори и тои може да не знае какво му се върти из главата..... Човека просто не иска да казва неща които не мисли или просто не е сигурен че точно това изпитва (от рода на "обичам те" ) така че щом ти харесва - продължавай, но в един момент или страхотния секс ще стане просто секс (по задъжение) или ще се обясните в чувства .... средно положение няма!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед мар 08, 2009 17:16

...или ще си намерите други хора или по-сериозни връзки...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » съб мар 14, 2009 12:46

Опитвала ли си да го попиташ? Просто нещо от типа "Пич, какво ти е в главата"? Иначе не звучиш като да искаш да знаеш. Наистина, замисли се. В поста ти обясняваш за качеството и продължителността на секса, но няма и думичка за самия човек. Тъй че в твоята глава май друг интерес към него няма. Това си е моето мнение. И една молба - оправи го тоя правопис. Казваш, че учиш в университет. Така ли пишеш и там? В някоя от нощите, в които не е при теб, прочети някоя книжка. Дразнещо е.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет апр 02, 2009 22:24

Ами понякога много бурната страст си отива внезапно, както и е дошла.
Това, че в секса ви е добре не е непременно барометър на това което се върти в главите ви, а кой знае, може пък да е начало на добра връзка.
Най-трайни са временните състояния. :D :D

Отговори