МОля за съвет

Отговори
hitriq
Тишина
Регистриран: ср яну 07, 2009 22:54

МОля за съвет

Мнение от hitriq » ср яну 07, 2009 23:03

Здравей те запознах се с едно момиче и се чатихме доста време, пращах ме си снимка и пр. Срещнахме се и аз не очаквах(харесваше ми преди), но полудях по нея и си глътнах езика.Ходихме на кафе, но явно на нея и било тъпо.И сега нещата са различни, аз и се обаждам ама тя не и се говори, искам да се срещнем пак, нещо овърта.Казвами, че и се оправдали очакванията и за мене, но нещо и било тъпо и какво да правя сега, незнам моля някой за съвет!!!!

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет яну 09, 2009 18:28

Ами, било и е тъпо защото си си загубил граматиката и си мълчал или си задавал тъпи въпроси, а някои по 2 - 3 пъти......... Измисли нещо по оригинално следващият път - заведи я на боулинг примерно, не на кафе - на кафе може да ходи и с приятелките си!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет яну 09, 2009 18:45

hotblooded добре го каза. Бъди по-оригинален, повече себе си. Покажи индивидуалноста ти. Това което те прави различен от останалите. Така или иначе ако нещата са успешни и бъдете заедно после ще знаеш защо сте заедно, а и няма да си я подвел иначе. Другото са съвети от дебелите книги и форумите за това.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб яну 10, 2009 0:28

Ако позволите едно дамско мнение по темата :wink:
Щом е казала, че и е тъпо и са се оправдали очакванията и, значи нямаш шанс.
:cry:
Много бих искала да не съм права, но има момичета за които сблъсъка на въображението с действителността понякога нанася големи поражения.
С две думи не е била сигурна дали си такъв какъвто те приема виртуално, надявала се е да си по-приемлив за представата и, но се е оказало, че въображаемата личност с която те е свързала не се покрива с действителната.
Лично аз нямам рецепта за това как да я задържиш по-дълго при себе си. Може би ти трябва търпение и усет за да я спечелиш. И всъщност, ако си умен ще намериш изход :D :arrow:

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » нед яну 11, 2009 0:00

A може и самата тя да не знае какво иска...... Не можеш да предложиш нищо забавно и интересно на човек който не знае какво иска, на него винаги ще му е тъпо ако ще и да се ухапеш по гърба
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед яну 11, 2009 19:59

Може и да знае какво иска, изглежда hitriq не е сред много желаните неща :D
Не бива човек да унива щом разбере, че не попада в дадена категория.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед яну 11, 2009 22:32

олелелелеле какви са тия детски, несериозни истории? Авторът на темата има ли 15 години?

Отговори