майка вещица

Отговори
rosi78
Тишина
Регистриран: пон окт 27, 2008 14:10

майка вещица

Мнение от rosi78 » пон окт 27, 2008 14:32

здравейте,моля за помощ,обичам един човек от 12 г.първите години и той много ме обичаше,но поради обстоятелства неможехме да сме заедно,после той пожела да прекратим отношения и така много време аз пишех писма той не отговаряше,един ден просто ми се обади,така от година и половина сме заедно ,скарах се аз с майка му и сега той иска да се разделим мисля че му е направила магия,всичко се разладна за дни,аз съм изтеглила кредити на мое име 40000лв и закурихме част от тяхната къща отделно съм дала всичко от себе сивсички заеми са на мое име,направила съм всичко за да му е добре колкото може а сега той ме обвинява за неволите си и иска да се разделим,тя го е омагьосала кажете какво да направя за да го пречистя,зная че ме обича но майка му е дявол,помогнете ми !

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 04, 2008 13:30

Здрасти,
дай малко по-спокойно и малко повече инфо, ако може и без хилядите правописни грешки, че не мога да ти схвана. После ще дам и мнение относно проблема ти.

Потребителски аватар
Idea
Търсещ
Регистриран: ср сеп 10, 2008 18:33
Контакти:

Мнение от Idea » нед ное 09, 2008 16:29

Здравей! Според мен може да не е магия, а просто да има силно влияние върху него.. Първо, помисли защо не си се обаждал толкова дълго време, след като си му писала, а изведнъж се е сетил. Като се успокоиш, може да поговориш с твоя любим и майка му поотделно..
Кажи какво е красотата? Покажи ми знанията от извора на твоята душа. Обясни значението на безкрая. Ако можеш събери всичко това в една дума, наречи го любов и нека Тя грее винаги пред теб!

Отговори