необятно

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Отговори
Потребителски аватар
nike_live
Тишина
Регистриран: ср авг 13, 2008 12:03

необятно

Мнение от nike_live » ср авг 13, 2008 12:18

:shock: :shock:на мен мн често ми се случва да сънувам и да се сбъдне.понякога се случва точно това ено към ено със съня ми и в редки случай сънят ми не се сбъдва в бъквалия смисъл.според мен това е интуицията или подсъзнанието.но за6то се случва?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет авг 14, 2008 12:41

радва ме правописа ти :D

Ами, при мен е обратното. Това което сънувам не се сбъдва, освен че виждам сцени от разни филми в сънищата си и после като гледам филмите виждам същите сцени.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: необятно

Мнение от Gab4o » пет авг 15, 2008 17:35

nike_live написа::shock: :shock:на мен мн често ми се случва да сънувам и да се сбъдне.понякога се случва точно това ено към ено със съня ми и в редки случай сънят ми не се сбъдва в бъквалия смисъл.според мен това е интуицията или подсъзнанието.но за6то се случва?
Извън темата..
защо ми се струва, че нарочно пишеш с толкова грешки?
Сякаш опитваш нещо да прикриеш.
Или пък просто допускаш много досадни грешки. И в двата случая не е на добре.
Не се заяждам с теб, даже се опитвам да те разбера :twisted:
Колкото до темата...обширна е. А това, за което ти разказваш се е случвало на много хора. Понякога е съвпадение, друг път самата ти мисъл какво си сънувала те води до тези събития, предсказване на бъдещето, неща от сорта на дежа-ву, прилики между неща и др.
ще допиша после

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср мар 11, 2009 0:44

По принцип и на мен ми се е случвало два пъти това със случването, но и двата бяха за супер незначителни неща. в единия докато бях на зъболекар гледах Иван Звездев, а в другия две баби си говориха за цените на карамфилите на миналия 8-ми март. Обаче тия сънища ме провокираха да търся някакво обяснение и си харесах много една индийска теория. Когато спиш, се издигаш на горе и виждаш пътя си именно като... път. Така, отгоре, имаш поглед и назад, и напред. Когато в реалния живот стигнеш до точка, която си видял отгоре насън, всичко си пасва на мястото. Това е от мен:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет мар 13, 2009 20:13

Абе аз само обещавам, че ще допиша и после забравям...голям пример от модератор, няма що.
Иван Звездев :lol: супер
Я чуйте нещо Creepy....
Аз неведнъж съм сънувала преди някой да умре.
Някой път може и да се поотпусна да ви споделя още.
Дано имате здрава психика :twisted: :smt024
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори