Най-добрият секс

Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Най-добрият секс

Мнение от Gab4o » съб юли 26, 2008 0:14

Здравейте ФоРуМцИ,
с времето разбрах, че няма нищо лошо да обсъждаме във форума темата за секса, стига да не е чисто еротична и вулгарна. Трябва да се говори за секс, както за всичко останало.
Кажете, кога е бил най-хубавият ви секс? Не ви питам за подробности моляяя ви не гиии споделяяйййте! :lol:
според вас кога секса е най-чудесен, най-як и т.н
от какво зависи това?

аз мога да напиша километри по темата (ама айде да не се фукам :P :twisted: ) :twisted: :twisted: :twisted: , 8) :) :smt059 , но да дадем думата на вас най-напред :D

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб юли 26, 2008 17:31

Най-якият секс, който съм правил ли...... Ами със бившо гадже бяхме много влюбени, но ни разделиха 400 км...... Въпреки че се бяхме разделили, аз и отдох на гости за рождения и ден ( без никакво намерение да спя с нея) и то се случи - правихме го все едно е за последно ( то си и остана за последно с нея )..... Какво е необходимо за добър секс ли - ами хора който го желаят, който нямат задръжки един спрямо друг и всеки знае какво иска другия..... И не на последно място - презерватив!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юли 28, 2008 1:49

явно другите ги е срам да отговорят

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт юли 29, 2008 19:34

Не става дума за срам, просто превъзходната степен отнесена към секса не ми се връзва много.
Определено за мен като жена най-хубавия секс е с човека когото обичам и въобще не мога да кажа - да в еди кой си момент е бил най-най-хубавия секс.
А знам ли може пък да ми предстои, да има и по-хубав секс? :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юли 30, 2008 2:16

Sirius написа:Не става дума за срам, просто превъзходната степен отнесена към секса не ми се връзва много.
Определено за мен като жена най-хубавия секс е с човека когото обичам и въобще не мога да кажа - да в еди кой си момент е бил най-най-хубавия секс.
А знам ли може пък да ми предстои, да има и по-хубав секс? :D
мисля, че не си разбрала темата.
прочети въпроса ми пак.
аз не питам за конкретни неща, нямам интерес!!! :D
друго се корени във въпроса ми.
Но няма да го обяснявам, защото ми е интересно какво пишете :D

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пон авг 11, 2008 0:51

Sirius написа: А знам ли може пък да ми предстои, да има и по-хубав секс? :D
Ами пак ще пишеш! :D
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пон авг 25, 2008 23:14

Ок ще драсна някой ред, ако се случи :lol: :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон сеп 01, 2008 9:26

ох, знаех си, че ще го обърнете на майтап и нищо няма да кажете от срам и скромност :P :P :P :lol:

Sladura_pz
Тишина
Регистриран: чет мар 12, 2009 7:11

Мнение от Sladura_pz » чет мар 12, 2009 7:19

На Рожденният ден на приятелката ми която много обичам :P беше неповторим и умаяен и истущителен секс почти цяла нощ :wink: 8) :P Нали все пак имаше рожден ден и трудно се забравят такива страстни преживявания! 8) :oops: :D

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет мар 13, 2009 10:25

Хайде и аз да се присъединя. Общо взето според мен за наистина добрия секс първото и най-важно нещо е да си и сериозно емоционално обвързан с партньора. А когато и двамата постепенно се опознавате и искате да доставите все повече удоволствие, повече и вие получавате. За мен най-добрите моменти обикновено са при смяна на атмосферата - на екскурзии, почивки и т.н. Тогава хем се отпускаме максимално и си даваме повече свобода, хем може би и чистия въздух има сериозно влияние... Иначе ако добавим и малко атмосфера с определена светлина или аромати става магично изживяване:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет мар 13, 2009 21:45

Tea написа:Хайде и аз да се присъединя. Общо взето според мен за наистина добрия секс първото и най-важно нещо е да си и сериозно емоционално обвързан с партньора. А когато и двамата постепенно се опознавате и искате да доставите все повече удоволствие, повече и вие получавате. За мен най-добрите моменти обикновено са при смяна на атмосферата - на екскурзии, почивки и т.н. Тогава хем се отпускаме максимално и си даваме повече свобода, хем може би и чистия въздух има сериозно влияние... Иначе ако добавим и малко атмосфера с определена светлина или аромати става магично изживяване:)
Радвам се, че е при смяна на обстановката, щото някои могат само при смяна на партньора :PPP xaxa :lol: :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » съб мар 14, 2009 12:41

Така е, има и такива. Но често не се сещат, че може би нещо в себе си трябва да сменят. Особено когато всеки път трябва да се сменя партньора:) аз съм си на мнението, че когато си с един човек, всеки път е все по-хубаво.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Insomnia
Тишина
Регистриран: чет апр 23, 2009 22:48

Мнение от Insomnia » чет апр 23, 2009 23:36

За жените сексът е чувство, психика, предразположение, трудничко си е да направиш така че на жената да й е истински приятно, камо ли незабравимо и ти да си първия, който я задоволява по този начин. За мъжете е по-лесно. И то много. Веднъж съм обичал, а съм имал много. Не мога да определя кога и с коя е било най-яко. Всеки път разнообразявам и ми е различно. Не смятам че има човек, който да каже кога му е било най-яко.
Ех, ако можеше без сън..:)))

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » пет апр 24, 2009 10:57

Песимист! Въобще не е толкова трудно с жените. Достатъчно е да покажеш, че искаш да е страхотно. И не говорим за "задоволяване" от типа свършване 5 пъти (съжалявам, ако е малко грубо...), а говорим за самото изживяване.

Отговори