vqrva6 li v istinata i dokolko q izpolzva6 v povedenieto si

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
*MORA*
Мярвал се
Регистриран: съб май 10, 2008 13:43

vqrva6 li v istinata i dokolko q izpolzva6 v povedenieto si

Мнение от *MORA* » съб май 10, 2008 14:02

vqrvam v istinata, opitvam se da bada kolkoto moga po iskrena.nqma da vi laja seki laje za drebolii i az go pravq ponqkoga,no e vajno kogato se opitvame da izlajem nqkogo da ne izlajem i samite sebe si

Добавено от Габчо
Пиши на кирилица

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб май 10, 2008 17:42

Здравей,
най-напред и за пореден път ще те помоля да пишеш на кирилица.
Оправи си мненията, ако не аз ще ги редактирам.
И още нещо, местя темата ти във `вашето мнение`, тъй като няма общо с `любов, обич и всичко около тях`

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед юни 08, 2008 15:23

Мисля, че в отношенията си хората никога не са абсолютно искрени. Няма абсолютна истина извън точните науки.
Всичко е относително, не непременно неискрено, просто има полуистина в отношенията между хората.
Винаги има нюанси в истината.
Всеки я търси и намира своята истина, която не винаги е пълна, пречупена е през субективното ни мислене.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед юни 08, 2008 17:33

Но, аз смятам, че в голяма степен ние разграничаваме приятелите си от познатите по процента на истината който поднасяме или предполагаме, че ни поднасят.

Относно писането на кирилица. Идеята за темата е много добра, но когато се пише на латиница без това да е свързано с друг език (когато се налага) при наличието на бутона долу за кирилица е неприемливо. Ако има проблеми при някои с този бутон тогава вече също има варианти и да ми се обадят на посочените координати и ще решим проблема. Иначе спокойно и без да го взимате персонално мненията ви ще бъдат изтривани и ако модератор ви изтрие заради това нещо мнението не обвинявайте него, а мен. Безкомпромисен съм спрямо това.

Отговори