Какво мислите за ранговете във форума?

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!

Какво мислите за ранговете във форума?

Стават
6
46%
Скучни са
3
23%
При твърде малко мнения се получават
0
Няма гласове
Премахнете ги
0
Няма гласове
Трябва да се обсъдят внимателно
3
23%
Незнам
1
8%

Общо гласове: 13

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед дек 02, 2007 22:21

gorski_ това не е градивна критика. Лоши са, но по-добри не сте предлагали, а мненията за които се получават също могат да се вдигнат при предложение от потребител което ти направи.
s0Ldi3R знаеш тогава добре и ти какво л**но е phpbb и достатъчно е мазан, че да го мажем и повече. Иначе няма проблем модули колкото си искаш, но всички знаем, че ако не струва форума и "най-фешън" аватарите да сложим потребителите няма да влизат. Ако има други които го искат правя го без проблем.

s0Ldi3R
Мярвал се
Регистриран: нед дек 02, 2007 14:59

Мнение от s0Ldi3R » пон дек 03, 2007 20:22

Наистина phpBB не е супер "яка" форумна система и мисля,че си прав,защото наръгах сумата и модулчета и т.н. в моя форум и какво отново никой не влиза.За 1-2 месеца форумът имаше всеки ден по минимум 30-40 мнения,но сега никой не пише в него,даже не се и посещава толкова.Затова дали ще си с форум,който е с 50 модула или форум "чист",мисля че няма огромно значение.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон дек 03, 2007 22:57

s0Ldi3R всеки е прав за себе си. И аз имам модификации по форума, но повечето са невидими, а някои лично съм правил. Все пак ранговете не са най-добрите и ви моля за съвет как да станат по-добри без да "крадем" от другаде.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » нед дек 09, 2007 22:10

не барай ранговете! :x
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон дек 10, 2007 10:06

BPAHA
не барай ранговете!
Защо? Не са най-добрите възможни, но за момента са единствените.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон дек 10, 2007 20:05

и аз още се чудя за ранговете. Или не бих искала да има никакви, или да са нещо наистина заслужено, но в крайна сметка кой определя какво заслужава всеки потребител. Мисълта ми е, че не може да определим ранга по брой мнения само, защото е твърде обективно. Или пък ако се определя по това да се знае, че `заслугата` за този ранг е само заради самия брой мнения. Но така пък всеки ще гони брой мнения вместо качествени такива...ох! не знам засега
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » вт дек 11, 2007 19:02

Да се дават рангове за определен брои мнения според мен е базсмислено! Първо защото броя на мненията така или иначе се изписан под аватара, второ защото всеки може да изсипе 2 самосвала с помия и спам и какво да му вдигнем ранга ли?
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср дек 12, 2007 21:04

Ако си нарушава правилата, просто ще ги изтрия и може и бан в най-лошият случай да отнесе. Аз моята гледна точка я споменах горе. Както всяко друго предложение и това зависи от вас. Защото от това какво провокирате, това как заставате зад дадено предложение зависи дали ще го има или не. Ако ли иначе е безпредметно и празни приказки в които всеки може да си начеше езика (включително и аз). Извесно ви е, че когато мисли повече от една глава е по-добре. Обаче ви е извесно, че и ако мисли само една, а останалото е "овча дрямка" доникъде няма да го докараме. Аз мога да си бълвам неща дали трудно дали не-сайта се обновява.
Тук е мястото да се намесите и вие или заедно да псуваме как нищо ново няма. Ще кажете, че съм се отчаял на база по-малкото посещения. По непотвърдени данни и този месец нарастването ще е от огромни размери. Ще разберете във края на тази и началото на новата. Насила хубост не става.
Последна промяна от Vassil на пет дек 14, 2007 8:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет дек 13, 2007 22:57

Като не искате рангове по мнения, тогава по желание. Все пак функцията им е да ги има е хаха. Примерно аз няма да откажа ранг "глупец" както в други форуми съм се направил така. Гледам, че повечето сте против постовете да правят ранг, еми дайте сами да си ги слагаме, пък който неще-неще. Аз не съм против, но не виждам смисъл да няма рангове.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб дек 22, 2007 22:09

Не са лоши. Пък и никой не е тук насила, "всички сме добровлци". Мисля, че не рангът е от значение, а движението. Колкото повече мнения толкова по-интересно.

Отговори