Проблеми в една връзка

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » ср авг 27, 2008 12:33

Проблемите в една връзка се появяват от липсата на търпение.

Макар че сексът може да бъде чудесен, върху него не можем да градим трайна връзка. Физическата връзка се изчерпва твърде бързо. Временно удовлетворение- да, но не и повече...
Трябва да си оставаме верни както в добри, така и в тежки времена; да приемаме не само сходствата, но и различията. Ето че отново става дума за търпение и поставяне другия на първо място.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср авг 27, 2008 18:33

anahata написа:Проблемите в една връзка се появяват от липсата на търпение.

Макар че сексът може да бъде чудесен, върху него не можем да градим трайна връзка. Физическата връзка се изчерпва твърде бързо. Временно удовлетворение- да, но не и повече...
Трябва да си оставаме верни както в добри, така и в тежки времена; да приемаме не само сходствата, но и различията. Ето че отново става дума за търпение и поставяне другия на първо място.
Макар да съм съгласна за много от нещата, не мога да се съглася с едно нещо - физическата връзка - секса. Вярно е, че само той не стига за една истинска любов , но и не мисля, че носи само временно удовлетворение и после сме на фаза уважение и т.н..Нещата могат да си вървят ръка за ръка цял живот. Аз имам връзка от много време и нито любовта ми е угаснала дори малко, нито секса е станал по-лош. Даже и двете са невероятни и неугасващи с времето 8) :smt049 :smt008
както винаги съм казвала, според мен най-големият проблем в едни отношения могат да бъдат ревността и липсата на доверие
:wink:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср яну 07, 2009 15:07

Според мен друг фактор, който не е за пропускане. Какво е разбирането за понятието "връзка" от хората участващи в нея. Това също може да допринесе за пропастите, ако нещата са много различни.

kokodidi
Тишина
Регистриран: пет юни 12, 2009 16:00

Мнение от kokodidi » пет юни 12, 2009 16:03

Здравейте всички
току що се регистрирах
лъжата е възможно най големия проблем в една връзка
когато премълчиш рано или късно се разбира и всичко се разпада
може и да ти простят нооооо нищо не е сигурно
дали любовта на човека към теб ще бъде достатъчно силна за да преодолее измяната

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт сеп 29, 2009 21:39

Обикновено лъжата е съпътствана с много други чувства и неща и тя по-скоро е средство за прикриване на това, което не харесваме или не разбираме у другия и така ни е по-лесно.
Но има хора които просто искат да бъдат лъгани, нямат сили да понесат истината. :cry:

Отговори