Здравей!

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
gledane_na_karti
Тишина
Регистриран: ср апр 02, 2008 17:43

Здравей!

Мнение от gledane_na_karti » ср апр 02, 2008 17:58

Доста хора вярват във врачки,а някои от тях въобще нямат доверие ,че те ще им претскажат истината,а само ще им земат парите.Защо?Защото някои са измамници...Ако търсите някой да ви претскаже бъдещето се обърнете към мен и ще научите своята истина.Аз се казвам Марин.
Последна промяна от gledane_na_karti на ср апр 21, 2010 19:14, променено общо 2 пъти.
TS

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пет апр 04, 2008 0:03

Значи ти вярваш, че бъдещето е предсказуемо?
Аз не мисля така, предсказуеми са нещата, които човек решава сам дали да направи или не.
Ако е колеблив някой дори и да не е врачка може да го подтикне да предприеме действие нетипично за самия него.
Пък е и по-интересно когато не знаеш какво ти готви бъдещето, според мен. :wink:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет апр 04, 2008 12:35

Кои сме ние, че да се месим в пределите на времето? Никога не бих отишъл на врачка или нещо подобно. Не искам да знам бъдещето си, така животът е по-интересен.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: Здравей!

Мнение от Gab4o » пет апр 04, 2008 23:47

gledane_na_karti написа:Доста хора вярват във врачки,а някои от тях въобще нямат доверие ,че те ще им претскажат истината,а само ще им земат парите.Защо?Защото някои са измамници...Ако търсите някой да ви претскаже бъдещето се обърнете към мен и ще научите своята истина.Аз се казвам Марин.
[/b]

хахааааааа
някой най-после да ме разсмее искрено хахахаа
тъкмо щях да се изкажа по темата за ясновидството и т.н, защото имам какво да кажа и смятам, че е интересна тема..но се отказах, защото като прочетох последното ти изречение щях да падна от стола..
Човече, тук лееееко не ти е форум `паранормални рекламации и безплатни био обяви`
Ходи си рекламирай работите някъде другаде. Ако искаш да говориш и да обсъждаш по темите давай - всеки е добре дошъл, но да си рекламираме кранчето на душа и мълнията на Хари Потър..тогава не си добре дошъл.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб апр 05, 2008 11:05

Майтапа на страна, но има много на брой много прости и задръстени хора, пример:
Влязох в аптеката да си купя пакетче носни кърпички пред мен една жена и фармацевтката водеха диалог:
- Дайте ми нещо че мъжа ми има лош дъх....
Аптекарката:
- Ходил ли е на лекар, да знаем на какво се дължи?
Жената:
- Не но една приятелка ми каза че това, ъъъ.... как беше...... "име на лекарство"
А:
- Лош дъж може да се дължи на проблем със венците и устана кухина, стомаха или черния дроб, това което искате е за черен дроб и може да има тежки последици....
Ж:
- Ама на приятелката ми е помогнало.......
А: Ще ви дам " ххх хххх" това е ароматизатор но идете на лекар да ви каже от какво е лошия дъх....
Ж:
- А защо не ми дадете "уууууу"
А: Това е за стомах, ако го пие а стомаха му е наред.....
Ж:
- Ооооф и вие нищо не разбирате. и тръгна да излиза
Аз вече не издържах и казах на аптекарката:
Защо не и дадохте Диазепам или паркезан...... Ж се обърна и пита: Ама помага ли.....
- Ами пак ще има лош дъх ама няма да ви пука и казах, а аптекарката падна отг смях.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет апр 10, 2008 10:48

който иска промоция само в събота - гледам на фъстъци и орехи, познавам минало, бъдеще, настояще. Лекувам херния, черен дроб, рак, спин.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 27, 2008 14:04

ако бях мод и тук, сега щеше да си в кошчето.

Отговори