Дали имаше привличане или беше лигавене?

Отговори
slyn4ice
Тишина
Регистриран: пон мар 03, 2008 23:32

Дали имаше привличане или беше лигавене?

Мнение от slyn4ice » пон мар 03, 2008 23:34

Нормален младежки купон на ,който присъствам аз-едно смея да твърдя готино момиче.Там има повече мъже отколкото жени.Не се познавам с никого от тях.Купонът е в квартирата на една позната,която живее там с 5 свои приятели,за които конкретно говоря ,че се запознаваме там.На пръв поглед никой не ми хареса.Чак след купона се светнах, че единия хваща око и то не се светнах аз ,а моя колежка ме светва.И едва след това си припомних някои съприкосновения с него,които всъщност може и нищо да не означават-лекото прихващтане през кръста,преплитането на пръстите даже не знам как стана(нещо ме дърпаше да танцуваме), а преди това искаше да ме вдига.Бонбони ми хвърляше(хахах мн странно).Ставайки от стола ме попита къде отивам,дали си тръгвам А преди това си правехме снимка на един диван и той като се изтърси отгоре като чувал с картофи.Имам чувството ,че беше седнал само върху мен,защтото много тежеше(хахах) и накрая като си тръгвах секунди преди да съм
отворила вратата да си отивам той излезе от стаята където беше купона и ме гледаше,но това беше за секнди.Аз казах"чао до следващтия път". по това време обаче бях влюбена в друг,та и през ум не ми минаваше да поглеждам към някой различен.След 2 месеца обаче моята колежка,която също се познава с тях ми казва, че той и още едно момче щели да се скарат за нея.Викам си боже ква съм тъпа тоя е поредната фурнаджииска лопата,пак съм си въобразила някакви глупости.И сега какво оказва се, че ми харесва "въпросния батко,който е но около 28 ,а аз на 21.не знам какво др да кажа призовавам към мнения
Последна промяна от slyn4ice на ср мар 26, 2008 12:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт мар 04, 2008 0:03

Здравей,
първо - темата е написана на латиница, а не на кирилица.
Второ - аз съм пряма и ще ти кажа
-това не е тииншит.нет
-това са лигави неща за 12 годишни, не ти отива да мислиш и да се държиш така като в разказа
-звучи несвързано, без зададен въпрос или друго
-сбъркала си мястото за подобни тииншитове
- и защо винаги такива неща стават по купони, напиваници, обарваници, простотии и батковци...
- абе...тук сме сериозни хора, а не оо тоя батко на тоя купон ме опипа по кръста, какво да правя?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт мар 04, 2008 0:19

аа и току-що видях, че си пускала темата наляво-надясно по форуми..вече и за спам ме съмняваш.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори