2012

Паранормални явления, свръхестественото и други странни и необяснени от науката неща.
Потребителски аватар
the_lonely_gothic_girl
Търсещ
Регистриран: вт юли 21, 2009 14:50

.......

Мнение от the_lonely_gothic_girl » пон авг 03, 2009 12:11

Ой теориите са милиарди - ново духовно ниво, катаклизми, Трета Световна и бла-бла... При всички положения ще стане нещо, защото това е първата дата, която съвпада в толкова много религии, учения и пророчества.Аз пък мисля, че ще има война между доброто и злото, между бай ви Луци(Дявола, така му викам :D ) и Бог.Може да ви звучи фантастично, но за мен си е много реално.А и самата аз съм имала сън, който до някъде потвърждава теорийката.Сега някой ще каже "Това е само сън" ама не мисля... това ще значи, че съм по-голямо психо от колкото си мислех, че съм :D а смъртта си е само физическа...душата е някъде там... :) Личното ми послание е да правите добро! :wink:
Затуй по-сигурно за мен е -
да наблюдавам със душата -
докато другите - с очите
не осъзнават светлината...

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср сеп 30, 2009 19:46

Не е доказано, че душата е някъде там, ами ако в света на душите катаклизъмът вече е реалност и там всичко е опустошено, тогава какво следва - Край. :shock:

darkoak
Новак
Регистриран: нед окт 11, 2009 1:17

Мнение от darkoak » ср ное 18, 2009 0:50

gorski_ написа:Наскоро обсъждах с един познат това за замърсяването. Голямата озонова дупка била на южния полюс, където населението е 8000 души - учени. А примерно Ню Йорк или някой друг американски развъдник не трови толкова че да създаде озонова дупка. Отоговор - газовете от нашата индустрия нямат толкова огромна вина за унищожаването на озоновия слой.
Ако друг го е писал сори за спама ама именно индустрията унищожава О3 слоя а тва става при Антарктида заради магнитното поле (така поне бях чел де) така че първо попрочетете нещо преди да пишете (за протокола- тва е градивна критика не заяждане)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 18, 2009 1:36

darkoak написа:
gorski_ написа:Наскоро обсъждах с един познат това за замърсяването. Голямата озонова дупка била на южния полюс, където населението е 8000 души - учени. А примерно Ню Йорк или някой друг американски развъдник не трови толкова че да създаде озонова дупка. Отоговор - газовете от нашата индустрия нямат толкова огромна вина за унищожаването на озоновия слой.
Ако друг го е писал сори за спама ама именно индустрията унищожава О3 слоя а тва става при Антарктида заради магнитното поле (така поне бях чел де) така че първо попрочетете нещо преди да пишете (за протокола- тва е градивна критика не заяждане)
Въпросният изучава екология, така че сигурно има солидни знания. Така или иначе няма да разберем, тъй като той повече няма да влиза в този форум.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср ное 18, 2009 19:36

Със сигурност обаче са важни няколко факта да се изкажат
- не за първи път се обявява края на света - правено е преди хилядолетия прави се и днес
- холивуд яхна идеята за 2012 и успя да направи пари и покрай нея
- на всеки му се иска нещо да се случи, в резултат на което да произтече нещо много положително за него
...

darkoak
Новак
Регистриран: нед окт 11, 2009 1:17

Мнение от darkoak » съб ное 28, 2009 0:21

Gab4o написа:
darkoak написа:
Въпросният изучава екология, така че сигурно има солидни знания. Така или иначе няма да разберем, тъй като той повече няма да влиза в този форум.
Тогава вероятно е прав все пак учи екология разбира де всеки може да греши :roll:

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » вт яну 12, 2010 13:08

Честно казано си мисля , че нищо няма да се случи през 2012г.
Може би Майте са направили календара просто до тази дата.
И все пак ще поживеем и ще видим.
Изображение

Отговори