Кога последно прецакахте човек без причина?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Кога последно прецакахте човек без причина?

Мнение от Vassil » вт фев 12, 2008 13:20

Кога последно прецакахте човек без причина? Отнася се за вас или ваши познати :lol:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт фев 12, 2008 21:04

не помня...не прецаквам хората, особено без причина. Но ако някой се опитва системно да ми вреди, след проява на слонско търпение от моя страна, след 20тия път вече му вредя аз...но не като отмъщение, а каквото си е заслужил!
но на директния въпрос - не!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт фев 12, 2008 22:00

Прецакването е начин на противодействие на определена категория хора. Не ме влече подобно общуване защото е безмислено.
Преди 20-тина дни хакери ми прецакаха компютъра в частност и мен. Това не може да ме събори, но се питам колко ли тъп трябва да е някой та да си живее прецаквайки разни хора.
Може би надцакването е по добре щото като имаш добра карта трябва да я изиграеш. :smt039
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » ср фев 13, 2008 18:35

Ох, прецакването е нещо, което никак не ми харесва. Той мене, аз него и така до кога? Пък и самата дума "цакане"с всичките й представки не е от най- благозвучните, да не говорим за самото действие!

Предпочитам да му обърна гръб и да се дистанцирам. Ако съм прецакана, ставам по-бдителна, но при загубен интерес от моя страна, и на прецакващия му омръзва. Той си играе сам играта и се отказва.

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » чет фев 28, 2008 10:58

Преди две години - СЕБЕ СИ

Отговори