Кога последно се оправдахте с обстоятелствата?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Кога последно се оправдахте с обстоятелствата?

Мнение от Vassil » съб фев 09, 2008 0:04

Това, че не постигаш нещо може да се оправдае и с това, че нещо ти е било криво вместо да поемеш твоята отговорност. Кога последно ви се случи или на ваш близък(защото вие няма да признаете)?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Кога последно се оправдахте с обстоятелствата?

Мнение от hotblooded » съб фев 09, 2008 0:09

Vassil написа:Това, че не постигаш нещо може да се оправдае и с това, че нещо ти е било криво вместо да поемеш твоята отговорност. Кога последно ви се случи или на ваш близък(защото вие няма да признаете)?
преди 2 месеца се спънах в кабела на ютията и я съборих от масата за гладене...... оправдах се че можеше и да не е включена точно там......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт фев 12, 2008 21:12

не се оправдавам с обстоятелствата. Обикновено те се оправдават с мен :wink:
Отговорен човек съм. И самостоятелен. Затова не ми се налага да се оправдавам с каквото и да било.
има неща, които не сме заслужили. Например аз не съм заслужила да ми строшат главата, както преди известно време, но се борих, а не се оправдавах и самосъжалявах. Важното е да си над обстоятелствата, лесно е да се вкопчиш в тях, дори да са несправедливи.
Темата е дълга и широка..

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » чет фев 28, 2008 11:00

Вчера трябваше да събирам някаква инф от ресторантите но се наложи да се оправдая с неработещите телефони и с това че след 30 мин излизам

Отговори