Среща

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб фев 09, 2008 0:03

Aз съм извън София и ще се прибера в неделя към 19-20 ч вечерта.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 09, 2008 0:05

Vassil написа:Аз вече не. След като пуснах тази тема видях:
а)Отдръпване от писането във форума
б)Голяма посещаемост на сайта, но скатаване
в)отказване в последния момент

Какво разбрах....
а)хората мислят че ги караш насила и сякаш просиш милостиня
б)предпочитат да минат меко вместо да обяснят, че не желаят да дадат пари
Не ви исках толкова парите, исках ви отношението. Нищо ново. Аз не прося и съм горд (понякога граничещо с горделив) човек.
Всъщност разбрах и преди това, че най-лесният начин да видиш, че на хората всъщност им е безразлично е да поемат и те част от тежеста.

Аз имам един навик да отвръщам по начина който се засвидетелства. Така че очаквайте тия дни интересни моменти. И ще направя това с цената дори да няма форум. Дарения няма да приемам, ще се оправям за пореден път сам, но втори път проверих мои теории което също е ценно. Време е сайта да премине в друг етап.

Успех на всички, както казах по-горе излизайте вече от мишите дупки.

Не се хаби, ще се почнат оправданията и философите :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 09, 2008 0:06

жалка история

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб фев 09, 2008 2:10

Vassil гадно е когато някой се чувства предаден, както ти в този случай. Не знам дали е за добре, че поне си изяснил за себе си ситуацията.
Мисля, че малко прибързваш като отказваш помощ за сайта.
Спирам с философстването.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 09, 2008 2:44

Sirius написа:Vassil гадно е когато някой се чувства предаден, както ти в този случай. Не знам дали е за добре, че поне си изяснил за себе си ситуацията.
Мисля, че малко прибързваш като отказваш помощ за сайта.
Спирам с философстването.
Васко, почнаха да те успокояват! :D
Васил не е от хората, които прибързват. Той даже е бил твърде търпелив в някои ситуации. А и той е админ и знае най-добре какво става и какво е най-добре за сайта. Това е моето мнение!

Между другото, интересно как почна да се пише след като се разбра, че няма да има среща. Сигурно е случайно или нека позная - всички са на другия край на света? Или пък отвличания от извънземни? хм, мен не ме вълнува, дори някой да се заоправдава. Всичко се свежда до подписа ми...
Последна промяна от Gab4o на съб фев 09, 2008 2:52, променено общо 1 път.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб фев 09, 2008 2:52

Е аз през този месец съм доста натоварена и ще отсъствам често от къщи и от нета, ама след месец ще се спра на едно място. :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » пон фев 18, 2008 13:09

Моля за извинение, но рядко влизам в темите на Бунище. Наистина неприятно особено когато човек очаква подкрепа. А всички повтаряме, че обичаме сайта.
До София пътувам много рядко и обикновено служебно. Живея в един красив тракийски град, близо до Бургас. В личен план цялото ми свободно време е погълнато от грижи за тежко болен член на семейството.

Ще се свържа с Васил и ще помогна с каквото мога.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон фев 18, 2008 17:46

Точно защото рядко се чете. Точно защото знам в кое друго място влизаш и има защо да влизаш там(в много добрия смисъл на думата) ще се изразя по някакъв начин.
Ние хората трябва да приемем, че на думи всички се изкарват велики и големи радетели, но когато стане дума за дела нещата издишат. Но въпреки всичко това ние трябва да приемаме хората такива каквито са. Не можем да ги променим и не можем да ги накараме насила. Аз исках отношение, не очаквах отношение, изиграх че ми е супер кофти (докато наистина ми беше малко кофти) и се забавлявах как хората сами си окапват. Как сами разбират абсурдноста на казаното едва ли не преди седмици, а има много показателни теми за това. Аз съм горд човек може на моменти да съм и донякъде горделив макар да не си позволявам и ми беше трудно да поискам всеки от вас да поеме някаква част от товара.
Никой от вас не каза нещо, а можеше: Защо пич аз трябва да ти поемам твоя товар - това си е твоя сайт? Колкото гадничък въпроса освен лека глупост съдържа и други нотки. Е ще поема изцяло на плещите си това, че си позволих да градя нещо толкова години и да се нарича по-скоро мой отколкото чужд сайт(не визириам форума). Макар да дадох възможност хора да се изявят, да спомогнат той си остана подържан на 99% от мен като текстове преводи и прочие. Сайта му дойде време или да прекрачи на друго ниво или да продължи да буксува, защото всяко(почти) нещо си има етапи начало и край.

Не случайно коментирам темата на боклука. Намирам поне 3 смисъла. Първичен и 2 вторични и по-скоро завъртяни и символни. :D
Бъдете живи и здрави.

Отговори