Жените и тоалетната

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Жените и тоалетната

Мнение от Vassil » чет яну 31, 2008 14:14

Някои от жените твърдят, че не извършават някои от биологичните си нужди свързани с отделяне на фекалии :) изпускане на газове :lol:.
Нека видим кой какво становище има за нещата. Има ли ги тия явления или това което пише в учебниците по биология не е вярно. Кой ще признае и кой ще отрече...

Ако се чудите. Точно така админа "прощъкле".

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет яну 31, 2008 16:06

А въй баси темата хахаха

Случвало се е два пъти момиче да тръцне :D в мое присъствие, и то в сън...което малко гадно хаха :) За фекалиите, ами имам познати момичета с които си говоря свободно за такива неща.

Една от главните мистерии, която ме дразнеше преди години беше защо винаги момичетата ходят по 2 две в кенефа. Но вече знам! Клюкарки :р
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет яну 31, 2008 19:03

gorski_ написа:А въй баси темата хахаха

Случвало се е два пъти момиче да тръцне :D в мое присъствие, и то в сън...което малко гадно хаха :) За фекалиите, ами имам познати момичета с които си говоря свободно за такива неща.

Една от главните мистерии, която ме дразнеше преди години беше защо винаги момичетата ходят по 2 две в кенефа. Но вече знам! Клюкарки :р
Освен че са клюкарки и едната държи дамската чанта на другата..... За газ-отделянето - пред боба всички са равни.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет яну 31, 2008 19:13

Vassil онемях докато чета какво си измъдрил!!!!!!!:smt073 :smt013 :smt093

Искате война!!

gorski_ Ходим по две щото едната държи дамските чанти.
А другите причини няма да ви ги кажа защото не заслужавате да ги знаете.
Се съм знаела, че мъжете сте гнусни провокатори, ама таквиз простотии може да роди само мъжки ум. Ми то като се има в предвид, че не знаете с главата си ли да мислите или да се подчинявате на нагона си май е нормално да избълвате такава тъпня.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет фев 01, 2008 13:02

Sirius който ме познава от дълго знае, че мога да бъда един и друг, това и онова и най-обичам да ме слагат в шаблони. А, че темата си е провокативна си е провокативна. Война може и по-сериозна да сготвим, но разбира се ако не излизаме от границите на добрия тон.

А за ходенето по двойки: ходят по две и за да се пазят от ненормални мъжки екземпляри.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет фев 01, 2008 17:49

жените не правят такива неща.
ние сме съвършени и чисти, а вие сте космати посерковци.
:P :P :P :P
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет фев 01, 2008 17:51

Sirius написа:Vassil онемях докато чета какво си измъдрил!!!!!!!:smt073 :smt013 :smt093

Искате война!!

gorski_ Ходим по две щото едната държи дамските чанти.
А другите причини няма да ви ги кажа защото не заслужавате да ги знаете.
Се съм знаела, че мъжете сте гнусни провокатори, ама таквиз простотии може да роди само мъжки ум. Ми то като се има в предвид, че не знаете с главата си ли да мислите или да се подчинявате на нагона си май е нормално да избълвате такава тъпня.
васил не бълва тъпня, много моля и ако още веднъж го обидиш, ще се разбираме лично. и още нещо - той не мисли с нагона си!
има си причини да пуска темата, а и не случайно раздела се казва `простотии`. ако не виждаш! не се държиш добре, това е просто тема, а ти започна направо да обиждаш.
Последна промяна от Gab4o на пет фев 01, 2008 18:04, променено общо 1 път.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет фев 01, 2008 17:55

и както казах, жените не ходят до тоалетна, освен да пишкат. ние такива работи не правим като вас. И не тъпкаме боб и боза с баничка сутрин.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет фев 01, 2008 20:10

www.forum.crossroadbg.com/viewtopic.php?t=508
От там заимствах философското заключение за ума и нагона на мъжете като цяло. Извода за тъпнята си е лично мое мнение по поставения въпрос. Който и мъж да беше го задал пак такова щеше да ми е мнението. 8)
Vassil написа:Някои от жените твърдят, че не извършават някои от биологичните си нужди свързани с отделяне на фекалии :) изпускане на газове :lol:.
Нека видим кой какво становище има за нещата. Има ли ги тия явления или това което пише в учебниците по биология не е вярно. Кой ще признае и кой ще отрече...

И определено си е типично по мъжки формулирана темата с иронична и същевременно невинна нотка. Хем да ни се присмеят, хем пък да има вратичка за измъкване. 8)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 02, 2008 10:05

Sirius написа:www.forum.crossroadbg.com/viewtopic.php?t=508
От там заимствах философското заключение за ума и нагона на мъжете като цяло. Извода за тъпнята си е лично мое мнение по поставения въпрос. Който и мъж да беше го задал пак такова щеше да ми е мнението. 8)
Vassil написа:Някои от жените твърдят, че не извършават някои от биологичните си нужди свързани с отделяне на фекалии :) изпускане на газове :lol:.

И определено си е типично по мъжки формулирана темата с иронична и същевременно невинна нотка. Хем да ни се присмеят, хем пък да има вратичка за измъкване. 8)
не е така, защото аз знам какво е провокирало тази тема и това не е МЪЖ, а жена 8) :P
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » съб фев 02, 2008 14:04

Е винаги така се получава, някоя наша сестрица се изцепи нещо (примерно, че не облекчава големите си биологични нужди) и веднага дамите се разграничават от нея, да не ги вземат за тъпи.
Други дами пък се опитват да замажат гафа с остроумия за ефирността на женския организъм.

И господата се смеят на наш гръб. Гледат ни сеира.

За неконтролируемото газ-отделяне има Еспумизан и Саб Симплекс :roll:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » съб фев 02, 2008 15:47

Абе кеф си е да си пръднеш и да знаеш че е твое и витае около теб хаха :)

Мъжете сме родени простаци. Отива ни да сме пияни, надрусани, некъпани, небръснати и сякакви такива неща. Ама ако видя такава жена ще се отвратя ... да де, аз съм виждал не малко пъти хаха.
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб фев 02, 2008 15:49

gorski_ написа:Абе кеф си е да си пръднеш и да знаеш че е твое и витае около теб хаха :)

Мъжете сме родени простаци. Отива ни да сме пияни, надрусани, некъпани, небръснати и сякакви такива неща. Ама ако видя такава жена ще се отвратя ... да де, аз съм виждал не малко пъти хаха.

напротив, не ви отива, по-`злето` е, че смятате така :P
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ

Мнение от gorski_ » съб фев 02, 2008 15:56

е поне сме забавни :Д

говоря в умерени количества де, не клошарски :)
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » нед фев 03, 2008 18:25

gorski_ Ти си роден за сценарист на реклами за Спраит, големи неща можеш да сътвориш. :smt122 :smt136

Отговори