абе хора,

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

абе хора,

Мнение от Gab4o » ср яну 09, 2008 15:33

писна ми хора, като си включа скайпа на онлайн или скайп режим и да ми се изредят след 2 сек по часовник всички видове турци и араби и да ме питат `do you want cam sex` ?
ТИЯ ХОРА ДРУГА РАБОТА НЯМАТ ЛИ СИ!!!!!
попринцип просто ги игнорирам или псувам като се ядосам, обаче вече издивях! сядам да си върша работа на пс и ahmet394,ahmed04827,mohamed43 и т.н ми се изреждат да искат сещате се какво! писна миииииииииии
как да ги игноримам всичките, няма начин, писна ми!!!!
кажете според вас тия хора за какво живеят!!!!
грррррррррррр
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » ср яну 09, 2008 18:40

99,9 това са ботове%! Не се впечатлявай! Има и хора които живеят именно за това - "да топнат плувката"! И за да си търсят партьори по този начин - явно има такива които им връзват! За всеки влак си има пътници - дори и за товарния.....
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср яну 09, 2008 20:53

Брей брей брей... Лоша работа! Ама и странна, щото аз от три години си ползвам спокойничко скайп и не съм попадала на такова нещо. Странна работа... И да, супер странно е някой да си търси нежност по този начин... Но все пак да бъдем толерантни. И ботовете си имат нужда от нежност. :!: :D

(тая "шега" нещо не ми се получи :oops: ...ама да се надяваме, че следващия път ще е по-оригинално :oops: :oops: :oops: )
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » ср яну 09, 2008 21:52

Хм...до сега бот по скайп не ме е занимавал...имаше една китайка дет я мислех за бот ама се оказа че не е :Д странни хора по-света колкото си щеш.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » пон яну 14, 2008 12:33

ми предполагам че за това което пишат.......
но просто не им обръщай внимание
блокирай ги и готово!!!!!!!!!!!!!!
а най добрия начин да ги избягваш е да не си на режим SKYPE ME

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт яну 15, 2008 22:47

Както са казали по-умни хора: "Всяко време има своето бреме" - и така на нашето време - това ни е бремето.
По важното е, че ще отмине.
Ако не отмине ще е наистина смешно. Защото ще е показател за неефективно съзряване на междуличностните отношения в нашата нация. Сиреч задълбочен балкански синдром.

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » ср яну 16, 2008 11:23

Май нещо зациклих и нее разбрах последното :smt127

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 16, 2008 19:41

Sirius написа:Както са казали по-умни хора: "Всяко време има своето бреме" - и така на нашето време - това ни е бремето.
По важното е, че ще отмине.
Ако не отмине ще е наистина смешно. Защото ще е показател за неефективно съзряване на междуличностните отношения в нашата нация. Сиреч задълбочен балкански синдром.

защо балкански? те пишат от цял свят, предимно араби и турци, но все пак от най-разнообразни националности..бе думи нямам. На такива не игнор, а тупаник
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср яну 16, 2008 20:48

Да де малко задълбах в предното си мнение с "балканския синдром". Сега по-глобално искам да кажа, че е гадно да ти се изредят 2,3,5 или доста човеци дет те питат `do you want cam sex`.
Ами нищо не може да ги спре да питат. Всеки сам се справя с тези и подобни ситуации. Аз ги игнорирам питащите. А да се ядосвам няма смисъл, защото въпросните хорица са абсолютно тъпи анонимници. Те и затова така се гаврят защото си мислят, че са скрити и никой не знае кои са. А и никога няма да зададат подобен въпрос ако срещатата е лице в лице. Така мисля. :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Отговори