Възмущение!!!

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
SnOoPy
Търсещ
Регистриран: ср окт 10, 2007 13:38

Възмущение!!!

Мнение от SnOoPy » нед яну 06, 2008 18:15

Крайно възмутена съм от състоянието на форума! :smt084

От 1-2 месеца не съм го посещавала и вижте в какво се е превърнал?!

Не съм очаквала подобно нещо от хора, които расъждаваха върху сериозни житейски въпроси, замисляха се над смисъла на живота и пр.
Тук се е превърнало в бойно поле!
:smt071 :smt123
УЖАС!
ЗАГУБИХ ЖЕЛАНИЕ ДА ПИША! :smt078

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » нед яну 06, 2008 20:21

Може би ако тръгнем една идея по-оптимистично и надъхано, всичко ще се оправи. Станахме близки като семейство. А в семействата скандали и различия има, но не винаги се получава с израза "аз повече тук няма да стъпя". Трябва толерантност, трябва да се говори за проблемите и трябва да има желание за нещо по-добро. Така че стига нерви, песимизъм и по детски сериозни сръдни. Или решете за какво точно стават споровете, дали няма нещо по-дълбоко, или забравяте всичко, теглите чертата и започваме на чосто с по-чисти и искрени взаимоотношения. Не искам повече никога да се гласува срещу някой от нас, обидно е. Не искам да се налага Vassil да трие цели теми. Толерантност му е майката.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » нед яну 06, 2008 22:04

Аз също известно време не бях влизала, имах страшно много ангажименти. И сега съм направо изумена от бойните действия, проведени на територията на форума. Но и аз като Теа съм оптимистка и вярвам, че със взаимно уважение и малко повече хъс, ще оправим нещата. Има доста нови и интересни теми, има за какво да си говорим.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед яну 06, 2008 23:07

Еми аз опитвам да стегна нещата. Не ми е лесно, но с общи усилия ще успеем. Нека покажаем, че можем да пребиваваме заедно и да си помагаме. Който остава го приветствам и му благодаря, че не е зарязал всичко въпреки "кръвопролитията".

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед яну 06, 2008 23:34

аз не знам точно какво да кажа. Освен, че форум ще има докато съм жива, независимо дали това не е угодно на хора или пък са против мен или друг.Да, изтрих много мои мнения, но не ме притеснява, никога бройката мнения не са били целта ми.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт яну 08, 2008 9:50

Да, качеството е важно:) Както и качеството на хората... не ми се ще повече някой да се опитва да се покаже такъв, какъвто не е. Така че да - и аз съм имала дразги с някой тук, и аз съм си тръгвала веднъж заради друг човек от тук, обаче тогава се научих нещо - че не може така всеки път. А и Gab4o месеци по-късно ме научи, че може би и на мен се държи по някакъв начин и че трябва да оправдая доверието, да го заслужа. Така че, мили мои, аз оставам. С вас съм:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » вт яну 15, 2008 23:56

Хей хора животът не е килим от рози. В него има и големи постижения и големи падения. По-важно е как всяка личност приема тези колебания в житейския ни път. Ако можем да запазим човечността си в общуването с останалите хора, то мисля, че бихме били стойностни личности.

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » ср яну 16, 2008 11:12

[quote="Sirius"]Хей хора животът не е килим от рози. В него има и големи постижения и големи падения. По-важно е как всяка личност приема тези колебания в житейския ни път. Ако можем да запазим човечността си в общуването с останалите хора, то мисля, че бихме били стойностни личности.
Абсолютно съм за :smt038 :smt041

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 21, 2008 1:35

темата е за затваряне или преместване
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Отговори