Опасен ли е сайтът?

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!

Опасен ли е сайтът?

Да!
1
11%
Не
6
67%
Не знам
2
22%

Общо гласове: 9

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Опасен ли е сайтът?

Мнение от Vassil » съб дек 29, 2007 23:20

Темата беше предизвикана като продължение на мнение на потребител за явил че сайтът е опасен-форума и блъговете. Смятате ли го за опасен и ако да защо, ако не също защо?

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » съб дек 29, 2007 23:45

Не хапе, не дере, не стреля...останалото е до челавека, който го чете.
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 04, 2008 0:47

Четенето на литература, било то публицистика или художествена измислица предизвиква емоции и четящият може да приеме написаното за единственото вярно мнение.
Мисля, че така се получава, когато се говори с недомлъвки.
Текстът, ако се приеме като продължение на "проблясъците" (мислите) изписани над Блъг-а могат да се приемат, като манипулация от хора с лабилна психика. 8)
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет яну 04, 2008 11:15

Започвам с това, че не участвам в тази анкета, но я следя зорко за да видим докъде ще я докараме....
Продължавам с цитатите от мненията...
Sirius Текстът, ако се приеме като продължение на "проблясъците" (мислите) изписани над Блъг-а могат да се приемат, като манипулация от хора с лабилна психика.
Кой текст? Ако те разбирам правилно "Проблясъците" ги смяташ за едно цяло с "Блъга" и манипулират. Ако това е твоето твърдение мисля, че се вижда, че текстовете са ясно разграничени и се вижда, че са на случаен принцип. Ако смяташ, че аз участвам в световната конспирация, че съм масон, илюминат, член на Мосад, промивач на мозъци, умел хипнотизатор от далеч, хаос маг от много виш ранг, член на някоя секта ще е забавно.
Всеки вярва в каквото иска да вярва. Който го е страх от мечки не ходи в гората.
Sirius
Четенето на литература, било то публицистика или художествена измислица предизвиква емоции и четящият може да приеме написаното за единственото вярно мнение.

Човек може и вървейки по улицата да види, че стъпките в снега(сега е актуално) са в определена посока различна от неговата и да се депресира ужасно. Зависи си от човека, ако иска да си намери символи ще си направи и свои. Ярък пример е една от идеите в книгата "Махалото на Фуко", как героите си направиха разни и разнообразни взаимовръзки и го докараха до интересни случки, но няма да ги разправям за да не въздействам чрез нея на чувствата :smt081.
Скоро да слагам това:
  • "Внимание текста предизвиква чувства"
    "Внимание текста предизвиква мислене"
    "Внимание не четете текста при депресия или психическо заболяване"
Сходни надписи има в някои заведения за бързо хранене "Внимание картофите са топли(или горещи)". Цитирам по памет. Това надписче го сложили след като ги осъдили, че след пърженето картофите са топли и някой се изгорил. Ако са ви интересни такива надписи ето тук и тук

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 04, 2008 12:00

Не мисля, че е опасен, защото тук има нещо което не може да се купи дори с всичките пари на света. Тук има приятели! Има всичко.
Което не може да се купи с пари се купува с много пари, а ако и с тях не става, само с Любовта на всички, които ни обичат.
И аз ви обичам.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пет яну 04, 2008 12:50

Защо чичо Скруч има кърпа около кръста, когато излиза от банята, а по принцип ходи без гащи?

WTF ?!?!?!?!!
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет яну 04, 2008 13:37

BPAHA това е взето от хумор. Въпроси които е трудно да намерят отговор. Хумористично подписче.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пет яну 04, 2008 13:55

Моето не беше въпрос. Сега ще ти кажа какво беше:

Ако на мен някой пикльо ми каже Уат да ФАК за подписа ми на улицата примерно, където сме с равни права, ще пише пред баща си на лист хартия "НЯМА ПОВЕЧЕ ДА ГОВОРЯ ТАКА НА ХОРАТА" 100 пъти.
После бащата ще пише "ЩЕ ВЪЗПИТАМ ДЕТЕТО СИ ОБЕЩАВАМ" 1000 пъти.

Аз вече пуснах анкетата за модераторката и отношението и, но понеже не вярвам на български парламенти, за това се обяснявам подробно и тук.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет яну 04, 2008 14:05

Само едно не разбрах Sirus един ден казваш, че е лош, друг, че е добър. Темата беше провокирана от разговор с теб. Един ден опасен, друг ден безопасен. Последно?
Sirus
Не мисля, че е опасен, защото тук има нещо което не може да се купи дори с всичките пари на света. Тук има приятели! Има всичко.
Което не може да се купи с пари се купува с много пари, а ако и с тях не става, само с Любовта на всички, които ни обичат.
И аз ви обичам.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пет яну 04, 2008 14:08

Аз съм на мение че като цяло е безопасен, има и положителна страна - ускорява растежа на децата - някои си помислиха че са достатъчно пораснали твърде рано! :twisted:
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 04, 2008 17:24

[/quote]

сори за откровението, но ти си куку. Не го приемай като обида. Това си е лично мнение и не означава непременно синоним на думата `луд` или съответно `луда.

PS: "Вярвай само в писани документи, инак нечестивците се отмятат!" Миткалто WTF??! :smt017 :shock:[/quote]
Да. И не се притеснявам да го призная, за разлика от теб Gab4o, защото не е нормално да имаш в сърцето си само любов, а в ума само пресметливост, трябва да са балансирани. Затова когато се пише под и над черта трябва да се внимава.
Всеки сам се преборва със страховете си. И да не плашим другите участници във форума. Затова има АдМин :D :D :D

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

...................

Мнение от dream_live » пет яну 04, 2008 19:58

Не сайта е опасен а са опасни някои от посетителите му 8)

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » пет яну 04, 2008 20:10

Всеки сам е отговорен за постъпките и действията си. Ако някой се притеснява от думите които пиша, то е защото не ги чува. Или ако ги чува не му говорят достатъчно ясно. И нали за това е форум, който не разбира да пита.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт яну 15, 2008 0:33

Sirius написа:
сори за откровението, но ти си куку. Не го приемай като обида. Това си е лично мнение и не означава непременно синоним на думата `луд` или съответно `луда.

PS: "Вярвай само в писани документи, инак нечестивците се отмятат!" Миткалто WTF??! :smt017 :shock:[/quote]
Да. И не се притеснявам да го призная, за разлика от теб Gab4o, защото не е нормално да имаш в сърцето си само любов, а в ума само пресметливост, трябва да са балансирани. Затова когато се пише под и над черта трябва да се внимава.
Всеки сам се преборва със страховете си. И да не плашим другите участници във форума. Затова има АдМин :D :D :D[/quote]

аз нямам какво да признавам, в този форум съм искрена до болка, а и не бързай да казваш какво имам в сърцето и ума си, защото не ме познаваш изобщо. изказах си мнението и ще си го отстоявам. А на който сайта не му харесва, да не го посещава.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » вт яну 15, 2008 18:14

Ок, не търси обида във всяка дума. И не заставай на нокти, само защото съм казала, "за разлика от теб Gab4o".
Да - различна съм от теб и това си е факт. Не мисля, че трябва някой да се сърди затова. :D :D

Отговори